"Попаснянські гойдалки": Мережу вразив мурал з маленькою школяркою на Донбасі (фото)

Даний мурал був створений у рамках проекту "Знову в школу! Україна" за підтримки UNICEF.
Мурал із школяркою у Попасній. Фото: соцмережі.

У місті Попасна Луганської області на стіні однієї з шкіл намалювали красивий мурал під назвою "Попаснянські гойдалки" ("Popasna's swing"). Фото муралу опублікував на своїй сторінці користувач Facebook користувач Олег Соснов, передають Патріоти України.

Відзначається, що будівля цієї школи в 2014 році було пошкоджено в результаті артилерійського обстрілу бойовиків. Головний посил муралу звучить так: "ми повинні протиставляти творчість і уява агресії і насильства, особливо там, де діти були залучені або продовжують залучатися в збройний конфлікт". Даний мурал був створений у рамках проекту "Знову в школу! Україна" за підтримки UNICEF.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.