"Попаснянські гойдалки": Мережу вразив мурал з маленькою школяркою на Донбасі (фото)

Даний мурал був створений у рамках проекту "Знову в школу! Україна" за підтримки UNICEF.
Мурал із школяркою у Попасній. Фото: соцмережі.

У місті Попасна Луганської області на стіні однієї з шкіл намалювали красивий мурал під назвою "Попаснянські гойдалки" ("Popasna's swing"). Фото муралу опублікував на своїй сторінці користувач Facebook користувач Олег Соснов, передають Патріоти України.

Відзначається, що будівля цієї школи в 2014 році було пошкоджено в результаті артилерійського обстрілу бойовиків. Головний посил муралу звучить так: "ми повинні протиставляти творчість і уява агресії і насильства, особливо там, де діти були залучені або продовжують залучатися в збройний конфлікт". Даний мурал був створений у рамках проекту "Знову в школу! Україна" за підтримки UNICEF.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...