"После вас моя личная жизнь наладилась, я вышла замуж": Мережу шокували топ-7 самих безглуздих звернень журналістів до Путіна (відео)

Серед журналісток у своєму підлабузництві до Путіна жінки заявляють про платонічне кохання до російського лідера.

Скрін відео

Напередодні щорічної прес-конференції президента Росії Володимира Путіна, в мережі вирішили згадати найбезглуздіші питання до нього протягом останніх років. Про це пише видання Обозреватель, передають Патріоти України.

Серед звернень переважають підлабузницькі і запобігливі, а також непідготовлені і відверто смішні експромти журналістів. "Після вас моє особисте життя налагодилося, я вийшла заміж. Не за вас, звичайно, за чоловіка", - наприклад, заявила одна зі спікерів.

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...

Луганщина: Лисичанськ у напівкільці, але війська окупанта виснажені і втрачають боєздатність

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:12

Інформація російських пропагандистів про те, що Лисичанськ нібито вже оточений і противник контролює значну частину міста, не відповідає дійсності. Російські загарбники продовжують вести наступ на Лисичанськ. За даними Генштабу ЗСУ, спершу вони хочуть ...