"После вас моя личная жизнь наладилась, я вышла замуж": Мережу шокували топ-7 самих безглуздих звернень журналістів до Путіна (відео)

Серед журналісток у своєму підлабузництві до Путіна жінки заявляють про платонічне кохання до російського лідера.

Скрін відео

Напередодні щорічної прес-конференції президента Росії Володимира Путіна, в мережі вирішили згадати найбезглуздіші питання до нього протягом останніх років. Про це пише видання Обозреватель, передають Патріоти України.

Серед звернень переважають підлабузницькі і запобігливі, а також непідготовлені і відверто смішні експромти журналістів. "Після вас моє особисте життя налагодилося, я вийшла заміж. Не за вас, звичайно, за чоловіка", - наприклад, заявила одна зі спікерів.

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...

Лівобережна Херсонщина - під вогневим контролем ЗСУ: Які є варіанти деокупації регіону

субота, 4 лютий 2023, 16:57

Варто зазначити, що російські соцмережі вже відкрито заявляють про те, що очікують нових десантних операцій ЗСУ в районі Кінбурнської коси та Нової Каховки. Одним із способів звільнення лівобережної частини Херсонської області може бути не лише завданн...