Поспішали на позачерговий конгрес: У Туреччині автобус з політиками врізався в стовп

Автобус перевозив 39 делегатів, 32 з них отримали травми.
ДТП у Туреччині. Фото: Анадолу.

У турецькому місті Полатли в ДТП потрапив автобус, що перевозив делегатів позачергового конгресу правлячої турецької партії. Про це повідомляє Анадолу, передають Патріоти України.

«Автобус врізався у стовп освітлення біля пішохідного переходу в Полатли. 32 особи отримали поранення», - йдеться в повідомленні. Автобус перевозив 39 делегатів, 32 з них отримали травми, їх доправили до лікарень.

Нагадаємо, 18 травня, у Туреччині мікроавтобус з туристами потрапив в аварію, внаслідок чого постраждало 18 осіб. Турецькі ЗМІ заявили, що туристи в автобусі – росіяни. Мікроавтобус, який прямував з курортного містечка Бодрум до Памуккале, перекинувся на автотрасі між містами Мугла і Денізлі.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...