Потужна високоточна зброя: Турчинов показав випробування української крилатої ракети на Одещині

За словами голови РНБО, українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, знищуючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 км, при необхідності навіть в портах їх базування.

Фото:прес-служба РНБО

В Одеській області відбувся черговий етап випробувань високоточної української крилатої ракети. Про це розповів Олександр Турчинов, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу РНБО України.

"Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму", - заявив глава РНБО, додавши, що була точно уражена морська ціль на відстані 100 км.

Як заявляється - ракети цього класу - це потужна високоточна зброя, "здатна знищувати будь-які морські і наземні цілі".

"Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, уражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 км, при необхідності навіть в портах їх базування", - зазначив Турчинов.


Через бездіяльність чиновників Луганщина опинилася на порозі червоної зони карантину

четвер, 15 жовтень 2020, 14:22

З огляду на ці факти,зазначу, що звітуючи про жорсткі карантинні заходи, успішну боротьбу з коронавірусною інфекцією, керівництво Луганської області вводило в оману не лише Міністерство охорони здоров’я, але і політичне керівництво країни. Це призвело до

З архіву ПУ. Бойовики відступали через "пронос": У Києво-Печерській лаврі поліція провела масові затримання

середа, 14 жовтень 2020, 14:00

Десятки чи то тітушок, чи то вже проросійських бойовиків, за даними поліції групувалися на території найвідомішого монастиря України і готувалися до насильницьких дій. У них була добре відпрацьована легенда, і засіби відходу. Співробітники правоохоронн...