Потужна високоточна зброя: Турчинов показав випробування української крилатої ракети на Одещині

За словами голови РНБО, українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, знищуючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 км, при необхідності навіть в портах їх базування.

Фото:прес-служба РНБО

В Одеській області відбувся черговий етап випробувань високоточної української крилатої ракети. Про це розповів Олександр Турчинов, передають Патріоти України з посиланням на прес-службу РНБО України.

"Сьогодні під час важливого етапу льотних випробувань крилата ракета українського виробництва повністю виконала заплановану програму", - заявив глава РНБО, додавши, що була точно уражена морська ціль на відстані 100 км.

Як заявляється - ракети цього класу - це потужна високоточна зброя, "здатна знищувати будь-які морські і наземні цілі".

"Українські крилаті ракети здатні забезпечити надійну оборону Чорноморського та Азовського узбережжя, уражаючи ворожі плавзасоби на відстані до 300 км, при необхідності навіть в портах їх базування", - зазначив Турчинов.


Хіти тижня. Новий бойовий модуль для мобільного ЗРК розробили в Україні

п’ятниця, 15 лютий 2019, 17:00

Уряд Німеччини заблокував розробку мобільного зенітного ракетного комплексу ближньої дії, що здійснювалась українським підприємство «Арсенал» спільно із німецькою компанією Rheinmetall. Українське підприємство «Арсенал» розробляло зенітно-ракетний комп...

В окупованому Криму від голоду померли українські бойові дельфіни

п’ятниця, 15 лютий 2019, 11:55

Після захоплення кримського океанаріуму весь інвентар цієї військової частини, разом із тваринами залишилися в руках ворога. В окупованому Криму від голоду померли бойові дельфіни, які належали ВМСУ. Про це розповів постійний представник президента Укр...