Прем'єр збрехав чи не компетентен? Голова НКРЕ спростував слова Гройсмана за "Роттердам+"

Ціна вугілля, отримана комісією від Держвуглепостач, відповідна до індексу API2.

Дмитро Вовк. Фото: Антикор.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що так звана формула "Роттердам+" працює в Україні. Про це він заявив на засіданні НКРЕ, відповідаючи на питання експерта у сфері енергетики Андрія Геруса, передають Патріоти України.

"Оптово-ринкова ціна (не електроенергію - Ред.) встановлюється на базі методології, яка посилається на котирування вугілля в портах Роттердаму. Правильно я розумію?", - запитав Герус. "Воно прямо передбачено цією постановою, якщо ви читали, то там все написано", - відповів голова НКРЕ.

За його словами, ціна вугілля, отримана комісією від Держвуглепостач, відповідна до індексу API2. "Це питання задано тому що є спекуляції щодо того, чи працює формула "Роттердам+", я так розумію, що якщо встановлено на базі цієї формули, то вона працює", - уточнив Герус. "Це діючий документ, він використовується комісією", - заявив Вовк.

Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

понеділок, 18 листопад 2019, 19:19

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

З архіву ПУ. Як виглядає занедбана секретна військова частина під Харковом (фотофакти)

понеділок, 18 листопад 2019, 4:00

Вже близько 13 років "Есхар" покинутий і розкрадений. Відшукати місце не так просто, адже на картах дивізія ніяк не позначена. Харків'янин Олег Мірошниченко показав своїм фолловерам у соцмережі "Вконтакте", як виглядає сьогодні занедбаний зенітно-ракет...