Прем'єр збрехав чи не компетентен? Голова НКРЕ спростував слова Гройсмана за "Роттердам+"

Ціна вугілля, отримана комісією від Держвуглепостач, відповідна до індексу API2.

Дмитро Вовк. Фото: Антикор.

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк заявив, що так звана формула "Роттердам+" працює в Україні. Про це він заявив на засіданні НКРЕ, відповідаючи на питання експерта у сфері енергетики Андрія Геруса, передають Патріоти України.

"Оптово-ринкова ціна (не електроенергію - Ред.) встановлюється на базі методології, яка посилається на котирування вугілля в портах Роттердаму. Правильно я розумію?", - запитав Герус. "Воно прямо передбачено цією постановою, якщо ви читали, то там все написано", - відповів голова НКРЕ.

За його словами, ціна вугілля, отримана комісією від Держвуглепостач, відповідна до індексу API2. "Це питання задано тому що є спекуляції щодо того, чи працює формула "Роттердам+", я так розумію, що якщо встановлено на базі цієї формули, то вона працює", - уточнив Герус. "Це діючий документ, він використовується комісією", - заявив Вовк.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...