Президент США назвав методи російських хакерів примітивними і пообіцяв їх провчити, - ЗМІ

Барак Обама заявив, що має намір послати чіткий сигнал Росії про те, що вторгнення в комп'ютерні системи США неприпустиме.

Барак Обама. Фото: Kursiv.kz.

«Independent» пише, що Барак Обама заявив, що США могли б застосувати проти Росії кібер-зброю за злом російськими хакерами поштового сервера Демократичної партії США. Новину передають Патріоти України.

Під час виступу в Білому домі Обама заявив, що має намір послати чіткий сигнал Росії про те, що вторгнення в комп'ютерні системи США неприпустиме. «Ми повинні зробити свою справу і помститися за те, що зробила Росія», - зазначив Обама, проте поки не ясно, що саме він має на увазі. Також Обама підкреслив: «Ми зробимо це таким способом, що вони зрозуміють, що ми їх атакуємо, однак не всі будуть про це знати".

Американські ЗМІ пишуть, що, мабуть, цими словами Обама натякає на власну кіберзброю, яка є в США, а також можливості для кібератак, які істотно розширилися за останні роки. Деякі не виключають, що Обама також міг мати на увазі розвідувальну діяльність або санкції проти Росії. Також він підкреслив, що методи, застосовані російськими хакерами «не були якимись складними, ретельно продуманими» - вони були «простими», і те, що сталося, стосується «всіх американців».

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...