Проїзд у транспорті, продукти, тарифи на воду: Що може подорожчати через запровадження RAB-тарифів (відео)

Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, включать це у вартість продукції чи послуги.

Ілюстрація:Факти - ICTVУвага преси до можливого запровадження RAB-тарифів, або стимулюючого тарифоутворення для електроенергії трохи приспала ініціативність НКРЕКП. Поки що керівництво комісії заявляє, що ідея потребує доопрацювання, не завершені певні процедурні моменти, тому з 1 квітня, швидше за все, подорожчання електроенергії для промисловості поки відкладається. Про це йдеться в сюжеті Факти.ICTV, передають Патріоти України.

Та розслаблятися не варто, адже результат буде очевидний – власники обленерго, які в десятки разів переоцінили свої зношені фонди лише збагачуватимуться, а український народ, який автоматично відчує подорожчання життя, лише біднішатиме.

Харчі і вода з крана, проїзд у громадському транспорті - усе це невдовзі може різко подорожчати. Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, вкладуть це у вартість продукції чи послуги. Детальніше - у сюжеті.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...