Проїзд у транспорті, продукти, тарифи на воду: Що може подорожчати через запровадження RAB-тарифів (відео)

Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, включать це у вартість продукції чи послуги.

Ілюстрація:Факти - ICTVУвага преси до можливого запровадження RAB-тарифів, або стимулюючого тарифоутворення для електроенергії трохи приспала ініціативність НКРЕКП. Поки що керівництво комісії заявляє, що ідея потребує доопрацювання, не завершені певні процедурні моменти, тому з 1 квітня, швидше за все, подорожчання електроенергії для промисловості поки відкладається. Про це йдеться в сюжеті Факти.ICTV, передають Патріоти України.

Та розслаблятися не варто, адже результат буде очевидний – власники обленерго, які в десятки разів переоцінили свої зношені фонди лише збагачуватимуться, а український народ, який автоматично відчує подорожчання життя, лише біднішатиме.

Харчі і вода з крана, проїзд у громадському транспорті - усе це невдовзі може різко подорожчати. Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, вкладуть це у вартість продукції чи послуги. Детальніше - у сюжеті.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...