Проїзд у транспорті, продукти, тарифи на воду: Що може подорожчати через запровадження RAB-тарифів (відео)

Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, включать це у вартість продукції чи послуги.

Ілюстрація:Факти - ICTVУвага преси до можливого запровадження RAB-тарифів, або стимулюючого тарифоутворення для електроенергії трохи приспала ініціативність НКРЕКП. Поки що керівництво комісії заявляє, що ідея потребує доопрацювання, не завершені певні процедурні моменти, тому з 1 квітня, швидше за все, подорожчання електроенергії для промисловості поки відкладається. Про це йдеться в сюжеті Факти.ICTV, передають Патріоти України.

Та розслаблятися не варто, адже результат буде очевидний – власники обленерго, які в десятки разів переоцінили свої зношені фонди лише збагачуватимуться, а український народ, який автоматично відчує подорожчання життя, лише біднішатиме.

Харчі і вода з крана, проїзд у громадському транспорті - усе це невдовзі може різко подорожчати. Причина – чергове підвищення тарифів на електроенергію для підприємців, які без сумніву, вкладуть це у вартість продукції чи послуги. Детальніше - у сюжеті.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.