Провокації ворога: На Донеччині терористи замінували залізничний міст (фото)

Артилерійський снаряд виявили поліцейські, фахівці вже розмінували міст, після чого рух потягів було відновлено.

Виявлена небезпечна знахідка. Фото: прес-служба ГУНП в Донецькій області

У Бахмутському районі Донецької області поліцейські виявили бомбу під опорою залізничного моста. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції в Донецькій області, зазначають Патріоти України.

"Поліцейськими під час охорони об'єктів життєзабезпечення під бетонної опорою залізничного мосту було виявлено артилерійський снаряд 152 мм з пластидом вагою близько 200 гр. і електродетонатором ЕДП-Р ", - сказано в повідомленні.

Фахівці розмінували міст, після чого рух потягів було відновлено. За фактом події почато кримінальне провадження за ч.1 ст. 15 "Замах на злочин" і ст. 258 "Терористичний акт" КК України.

Росія нервує: Як Україна зайняла чітку позицію щодо виборів на Донбасі

понеділок, 13 липень 2020, 10:39

Утім, на мою думку, поки Україна не заявить, що мінські угоди втратили свою чинність, це не міждержавний договір, то збройний конфлікт не завершити. Мінські домовленості не обов’язкові до виконання і не прив’язані до економічних санкцій проти Росії.

США та ОБСЄ стурбовані розгортанням батальйонно-тактичних груп РФ на Донбасі

вівторок, 16 червень 2020, 10:11

Передусім, виникає питання до Головного управління розвідки МОУ. Вони фактично «проспали» розготання додаткових підрозділів ЗС РФ. І це вже не перший випадок – аналогічна ситуація була і в лютому, коли ми повідомляли про те, що на території Луганської обл