При виконанні бойового завдання на Донбасі український військовий загинув внаслідок підриву, - штаб АТО

У штабі наголосили, що поранення дістали двоє українських військових, один із яких постраждав під час перевірки мінного поля.

Ілюстрація:ONLINE.UA

У зоні збройного конфлікту загинув український військовослужбовець. Про це у Facebook інформує прес-центр штабу АТО у зведенні станом на 18.00, зазначають Патріоти України.

"На донецькому напрямку упродовж дня зберігалася тиша. Незважаючи на це, під час виконання бойового завдання з перевезення майна внаслідок підриву загинув український військовослужбовець. Ще один наш захисник під час перевірки мінного поля отримав осколкові поранення", – ідеться в повідомленні.

За даними прес-центру, за добу було зафіксовано три обстріли українських позицій. Вогонь бойовики відкривали на луганському напрямку, у районі населених пунктів Троїцьке, Луганське та Новозванівка. Під Новозванівкою поранили українського бійця.

Спецслужби РФ провели операцію з нагнітання паніки в українському суспільстві

середа, 31 березень 2021, 23:38

Ці повідомлення носять ознаки інформаційно-психологічної операції. Її мета – створення атмосфери страху і дестабілізаційних моментів в українському суспільстві. Це все елементи психологічно-інформаційних операцій російських спецслужб, які мають на меті ст

Прогнози про імовірний наступ росіян носили ознаки інформаційно-психологічної операції

субота, 20 березень 2021, 21:35

Варто зауважити, що чи не єдиним джерелом правдивої інформації в цій ситуації виступив аналітичний відділ ГІ «Права Справа». Істерія навколо «фатальної дати» 15 березня –це шкідливі сентенції, які носили ознаки інформаційно-психологічної операції. Прог...