"Прийде Росія, вас всіх повішають, а я буду рада!": Монтян вразила "доброзичливістю" прикордонників, які її затримали (відео)

Спілкування жінки із правоохоронцями було емоційним та багатим на епітети.

Монтян "в гостях" у прикордонників. Фото: скріншот з відео.

Співробітники Державної прикордонної служби виконали доручення одного з правоохоронних органів стосовно громадянки України Тетяни Монтян, заборонивши їй виїзд на територію Польщі. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян на своїй сторінці в Facebook та виклав відповідне відео, передають Патріоти України.

"Учора в пункті пропуску на українсько-польському кордоні "Грушів-Будомєж" прикордонники виконали доручення одного із правоохоронних органів відносно громадянки України Тетяни Монтян. Спілкування жінки із правоохоронцями було емоційним та багатим на епітети. Особливо вразило "...прийде росія, вас всіх повішають, а я буду рада", - написав Слободян.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.