Прийшов у церкву із ядерною валізкою: У мережі звернули увагу на показове фото із Путіним на Великодній службі

Навіть у день великого релігійного свята президент РФ не зміг відволіктися від ролі "володаря світу".

Путін у церкві. Фото: соцмережі.

На фотографії з пасхального богослужіння в храмі Христа Спасителя в Москві помітили чоловіка з цікавою валізою, схожою на ядерний чемоданчик. На цю деталь звернула увагу журналістка Ольга Романова у соцмережі, передають Патріоти України.

"Який цікавий хлопець із валізою", - наголосила вона, опублікувавши знімок із храму.

У мережі зазначили, що в руках у чоловіка - ядерна валізка. Це пристрій, що зберігає коди для приведення в дію ядерного арсеналу Російської Федерації, яке завжди перебуває у вищих політичних і військових керівників держави.

Користувач Анатолій Шевченко зазначив, що у валізі знаходиться зброя, а сам чоловік - охоронець Путіна.

Деякі почали жартома висувати свої версії про вміст валізи.Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...