"Прих...ел слегка и даже слов не могу найти": Бойовики на Донбасі обурені заявою, що вони нібито "воюють за єдину Україну"

Терористи обурені, що їм запропонували воювати за єдину Україну і пропонують продавати своє майно і рятуватися втечею з території окупованого Росією Донбасу.
Терористи не у захваті від заяв своїх ватажків. Фото: соцмережі.

У мережі висміяли неприйняття бойовиками терористичних організацій "Донецька народна республіка" і "Луганська народна республіка" заява помічника президента РФ Владислава Суркова про те, що фейкові республіки на Донбасі воюють за єдність України. Відповідну реакцію бойовиків на заяву Суркова щодо оголошення "Малоросії" обудіковал в своєму Тwitter користувач Necro Manсer, передають Патріоти України.

Терористи обурені, що їм запропонували воювати за єдину Україну і пропонують продавати своє майно і рятуватися втечею з території окупованого Росією Донбасу.

Крім того, вони ображені на Кремль, що приєднання Донбасу до Росії вже не планується.

РФ перетворює окуповані території Луганщини на військові бази, є небезпека псевдореферендумів

неділя, 3 липень 2022, 18:53

Триває процес інтеграції промисловості квазіреспублік до складу РФ. Відбувається якісне оновлення т.зв. управлінського апарату, коли місцеві фінансово-політичні еліти замінили представники РФ. На окупованих територіях Донбасу Кремль часу не втрачає, на...

Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську, зраду Нацполіції і стан справ на фронті

п’ятниця, 1 липень 2022, 22:25

У Харківській області створено поганий прецедент: зрадник отримав 2 роки умовно! Про "героїчний вояж на фронт" Шойгу, теракт у Лисичанську та зраду Нацполіції, про стан справ на фронті. 00:00 - щодо оточення Лисичанська, можливості його захоплення та ш...