Прикордонники на Луганщині виявили незаконний контрабандний трубопровід (фото, відео)

Даний трубопровід, який був прокладений в напрямку закинутої птахоферми, виявили за допомогою спеціального пристрою – георадара.

Фото:http://dpsu.gov.ua/

Прикордонники Луганського загону спільними діями зі співробітниками СБУ неподалік від кордону виявили незаконний підземний трубопровід. Про це повідомили у прес-центрі Держприкордонслужби України, інформують Патріоти України.


Як з'ясувалося, трубопровід було виявлено в районі населеного пункту Граківка Троїцького району Луганської області за допомогою спеціального пристрою – георадара. Під час обстеження прилеглої місцевості було встановлено, що даний трубопровід прокладений в напрямку закинутої птахоферми.

Як припустили правоохоронці, дану будівлю зловмисники планували використовувати, як місце накопичення паливно-мастильних матеріалів. Трубу діаметром 100 міліметрів, що вела у бік державного кордону прикордонники демонтували.

Наразі вживаються заходи з метою встановлення кола осіб, причетних до прокладання трубопроводу та продовжуються заходи щодо обстеження прилеглої місцевості з метою виявлення інших незаконно-встановлених комунікацій.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.