Принц Чарльз перебирає на себе обов'язки Єлизавети II

Пост глави Співдружності націй не переходить у спадок, тому в разі смерті королеви Великобританії не міг автоматично перейти її синові.

Принц Чарльз Уельський стане главою Співдружності націй після королеви Єлизавети ІІ. Фото:alondon.netНаступним главою Співдружності націй після королеви Великобританії Єлизавети II стане її син, принц Чарльз. Про це повідомляє Sky News, передають Патріоти України.

Таке рішення було прийнято лідерами країн співдружності на саміті, що проходить в резиденції британських монархів у Віндзорському замку. Кандидатуру принца Чарльза в якості свого офіційного наступника запропонувала сама королева Єлизавета II.

Співдружність націй є добровільним об'єднанням суверенних держав, до якого входять Великобританія і майже всі її колишні колонії і протекторати. В даний час Співдружність налічує 53 члени.

Пост глави Співдружності націй не переходить у спадок, тому в разі смерті королеви Великобританії не міг автоматично перейти її синові.

На Луганщині п’яні російські військові "загубили" техніку - у РФ порушили справу

четвер, 19 травень 2022, 22:41

Значна кількість втрат і відсутність реальних успіхів на Луганщині, ймовірно, негативно впливає на моральний стан російських військових і призводить до масового пияцтва й саботажу в лавах армії рф. Група російських військових у стані алкогольного сп’ян...

На Луганщині помітили понтонну техніку РФ: окупанти планують форсувати Сіверський Донець

четвер, 19 травень 2022, 22:23

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа", напередодні була зафіксована передислокація через в м. Сватове техніки понтонно-мостового підрозділу російських окупантів. Ворог не припиняє спроб оточити та розгромити угруповання ...