Принц Чарльз перебирає на себе обов'язки Єлизавети II

Пост глави Співдружності націй не переходить у спадок, тому в разі смерті королеви Великобританії не міг автоматично перейти її синові.

Принц Чарльз Уельський стане главою Співдружності націй після королеви Єлизавети ІІ. Фото:alondon.netНаступним главою Співдружності націй після королеви Великобританії Єлизавети II стане її син, принц Чарльз. Про це повідомляє Sky News, передають Патріоти України.

Таке рішення було прийнято лідерами країн співдружності на саміті, що проходить в резиденції британських монархів у Віндзорському замку. Кандидатуру принца Чарльза в якості свого офіційного наступника запропонувала сама королева Єлизавета II.

Співдружність націй є добровільним об'єднанням суверенних держав, до якого входять Великобританія і майже всі її колишні колонії і протекторати. В даний час Співдружність налічує 53 члени.

Пост глави Співдружності націй не переходить у спадок, тому в разі смерті королеви Великобританії не міг автоматично перейти її синові.

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.