Приперлися до моря замість відпочиваючих: На Донеччині терористи зірвали курортний сезон

Місцеві жителі вкрай обурені небажаними для них переміщеннями підрозділів терористів.

У Сєдовому цього року відпочити нікому не дадуть? Фото: соцмережі.

Терористи "ДНР" зірвали курортний сезон у Сєдовому (Донецька область). Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Зазначається, що місцеві жителі вкрай обурені переміщеннями підрозділів терористів. "Займання передислокованими відділами 9 окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК в н. п. Сєдово територій, на яких у літній період традиційно розміщувалися відпочиваючі, істотно обмежує кількість їх прибуття. Зазначене викликало обурення місцевих жителів, основний заробіток яких залежить від відпочиваючих влітку", - сказано в повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...