Природа проти скреп: Від Керченського мосту знову відвалилися деталі (відео)

В ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, що і стало причиною руйнувань.

Гофротруби прибило до берега. Фото: скріншот з відео.

Гофротруби з будівництва Керченського мосту прибило до берега. Подробиці НС повідомили в прес-службі Керченського мосту, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, перешкодивши установці тимчасових хвилезахисних конструкцій, які планувалися до монтажу поблизу технологічного майданчика в районі фарватеру Керч-Єнікальського каналу. Ця конструкція складається з гофрованих труб, об’єднаних в металеві рами.

Будівельники, отримавши попередження про шторм, розділили раму на окремі секції, таким чином вони хотіли забезпечити безпеку технологічного майданчика. Секції рами закріпили за тимчасовою схемою, а плавкрани відвели в укриття на час шторму. Зараз будівельники збирають гофротруби, прибиті до берега.

Будівництво відразу засекретили: З'явилися подробиці про нову резиденцію для патріарха Кирила за 2,8 млрд (фото)

четвер, 23 травень 2019, 11:45

Покої патріарха будуть обладнані з використанням сучасних дорогих матеріалів, буде продумано все, аж до системи "розумний будинок". У Росії під Петербургом для глави РПЦ патріарха Кирила будують резиденцію вартістю 2,8 млрд рублів з системою "розумний ...

Милі пухнастики можуть бути хижаками: Білка напала на змію і з'їла її (фото)

середа, 22 травень 2019, 23:46

Білки також можуть використовувати шкуру гримучої змії, щоб відлякувати своїх ворогів. Вільяму Леггетту, рейнджеру в національному парку Гваделупських гір на заході Техасу, вдалося сфотографувати, як білка поїдає змію. Гризун розпатрав свого природного...