Природа проти скреп: Від Керченського мосту знову відвалилися деталі (відео)

В ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, що і стало причиною руйнувань.

Гофротруби прибило до берега. Фото: скріншот з відео.

Гофротруби з будівництва Керченського мосту прибило до берега. Подробиці НС повідомили в прес-службі Керченського мосту, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, перешкодивши установці тимчасових хвилезахисних конструкцій, які планувалися до монтажу поблизу технологічного майданчика в районі фарватеру Керч-Єнікальського каналу. Ця конструкція складається з гофрованих труб, об’єднаних в металеві рами.

Будівельники, отримавши попередження про шторм, розділили раму на окремі секції, таким чином вони хотіли забезпечити безпеку технологічного майданчика. Секції рами закріпили за тимчасовою схемою, а плавкрани відвели в укриття на час шторму. Зараз будівельники збирають гофротруби, прибиті до берега.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...