Природа проти скреп: Від Керченського мосту знову відвалилися деталі (відео)

В ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, що і стало причиною руйнувань.

Гофротруби прибило до берега. Фото: скріншот з відео.

Гофротруби з будівництва Керченського мосту прибило до берега. Подробиці НС повідомили в прес-службі Керченського мосту, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, перешкодивши установці тимчасових хвилезахисних конструкцій, які планувалися до монтажу поблизу технологічного майданчика в районі фарватеру Керч-Єнікальського каналу. Ця конструкція складається з гофрованих труб, об’єднаних в металеві рами.

Будівельники, отримавши попередження про шторм, розділили раму на окремі секції, таким чином вони хотіли забезпечити безпеку технологічного майданчика. Секції рами закріпили за тимчасовою схемою, а плавкрани відвели в укриття на час шторму. Зараз будівельники збирають гофротруби, прибиті до берега.

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...

Байкал перетвориться на калюжу: З'явилися фото "постарілої" Росії

субота, 20 липень 2019, 23:42

Саме так буде виглядати весь світ, якщо не докладати зусиль для поліпшення екологічної ситуації на планеті. На тлі популярного тренду на зістарення облич у додатку FaceApp Greenpeace Росії показав фото "старих" Байкалу, Санкт-Петербурга й Арктики. Знім...