Природа проти скреп: Від Керченського мосту знову відвалилися деталі (відео)

В ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, що і стало причиною руйнувань.

Гофротруби прибило до берега. Фото: скріншот з відео.

Гофротруби з будівництва Керченського мосту прибило до берега. Подробиці НС повідомили в прес-службі Керченського мосту, передають Патріоти України.

Повідомляється, що в ніч на 19 березня на Крим налетів штормовий вітер з поривами до 24 м / с, перешкодивши установці тимчасових хвилезахисних конструкцій, які планувалися до монтажу поблизу технологічного майданчика в районі фарватеру Керч-Єнікальського каналу. Ця конструкція складається з гофрованих труб, об’єднаних в металеві рами.

Будівельники, отримавши попередження про шторм, розділили раму на окремі секції, таким чином вони хотіли забезпечити безпеку технологічного майданчика. Секції рами закріпили за тимчасовою схемою, а плавкрани відвели в укриття на час шторму. Зараз будівельники збирають гофротруби, прибиті до берега.

З архіву ПУ. Зброя перемоги: Легендарний ізраїльський танк, котрий палив радянські Т-34, Т-55, Т-62, Т-72

субота, 16 листопад 2019, 23:30

Українці мають не менше завзяття своїх вчорашніх сусідів – євреїв, котрі більше 70 років стримують навалу своїх недружніх сусідів, котрі мають перевагу у 20 разів за людським потенціалом і фінансовим. До того ж їх щедре забезпечувала зброєю та сама Москва

"Українська "Швейцарія" на тлі руїн дитячого табору у Станично-Луганському районі", - Снєгирьов

неділя, 10 листопад 2019, 18:34

Звертаюся до президента України Зеленського та міністра МВС Авакова з вимогою взяти під свій особистий контроль питання розслідування фактів знищення матеріально-технічної бази дитячого оздоровчого табору "Дружба" та компенсації за рахунок держави заподія