"Привіт" зі Львова: Гори сміття знайшли на дорозі у Броварському районі Київщини (фото)

Сміття на Броварщині справді зі Львова. Тут і старі шкільні зошити, підписані дитячими почерками, і де є чітке посилання – Львів. Ще є пакети від "Нової пошти", де адресат доставки товару – теж Львів.

Фото:Facebook

Невідомі звалили купу сміття просто на дорозі у Броварському районі. Серед непотребу є зошити і документи з львівськими адресами. Про це у facebook повідомив Анатолій Гаркуша, інформують Патріоти України.

"2 квітня, або вночі, або рано вранці невідомий вантажний автомобіль вивернув зі свого кузова купу сміття. Сталося це на бетонці, котра веде до залізничної платформи Велика Димерка метрах у 200-х від дороги Велика Димерка (Парникова) – Гоголів", - написав очевидець.

Він відзначив, що до цього ганебного процесу долучені щонайменше кілька осіб.

"Одне бидло наказало вести сміття – цікаво, воно і безпосередньо вказало адресу, де його висипати? Інше бидло сіло за кермо й поїхало, а потім на дорозі підняло кузов. Він тупо, як і належить бидлоті, виконав вказівку чи наказ", - обурився Гаркуша.

"Нехитре дослідження... навряд чи дають підстави для сумніву – сміття на Броварщині справді зі Львова. Тут і старі шкільні зошити, підписані дитячими почерками, і де є чітке посилання – Львів. Ще є пакети від "Нової пошти", де адресат доставки товару – теж Львів. Автор сам це бачив на власні очі", - додав Гаркуша.

Він відзначив, що навряд чи це "свіжий" привіт від міста Лева. "Присутні висловили версію, що маємо ближчий адресат – вітання Великій Димерці з Рудні. Нещодавно Броварщину вже сколихнув "сміттєвий" скандал.

Живе у Рудні досить відома людина Володимир Фролов. Люди скаржилися у багато інстанцій, що саме він на приватній території прийняв чимало тонн львівського сміття. Скарги практично ні до чого не привели. Бо у нас закон, як з’ясувалося, не діє. Вплинути на так званого підприємця, який захотів і прийняв у себе сміття, неможливо. Приватна ж територія!", - підсумував Гаркуша.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...