"Путінський авангард" в Європі: У Словаччині виявили воєнізовану базу "Нічних вовків" (відео)

Кремлівські байкери, як з'ясувалося, мають осередок на території країни, яка входить до НАТО.

Фото:скрін відео

Журналістам вдалося зняти на відео воєнізовану базу членів байкерського клубу "Нічні вовки" в Словаччині. При цьому глава словацького підрозділу клубу погрожував журналістам. Про це в Facebook повідомляє сайт "Настоящее время", інформують Патріоти України.

При спробі журналістів Радіо Свободи зробити репортаж про воєнізовану базу "Нічних вовків" під Братиславою, на якій містяться старі броньовані машини і навіть танки, лідер словацького підрозділу Йозеф Гамбалек відкрито погрожував пресі.

За інформацією журналістів, Гамбалек погрожував пістолетом і навіть вступив в сутичку, не даючи знімати базу. За його словами, тут він "хоче відкрити військовий музей".

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою