Пийте зернову: Лікарі розповіли про небезпеку розчинної кави

В процесі виробництва гранульованого та порошкового напою використовують зерна не дуже високої якості, а потім ще й додають ароматизатори.
Розчинна кава гірше, ніж натуральна. Фото: соцмережі.

Розчинна кава не настільки безпечна, як може здатися тим, хто любить вранці випити чашечку цього напою. Медики попереджають про небезпеку цього продукту, в складі якого міститься велика кількість добавок і ароматизаторів, передають Патріоти України.

Зауважимо, що мова йде не про зернову каву, а виключно про порошковий або гранульований напій, який досить популярний серед споживачів. Зазначимо, що в процесі виробництва гранульованого та порошкового напою використовують зерна не дуже високої якості. Після подрібнення каву розбавляють порошком із зерен ячменю і кореня цикорію, що допомагає здешевити вартість продукту. Потім використовують ароматизатори і підсилювачі смаку, щоб розчинна кава мала аромат натурального напою.
А гранульована кава особливо не відрізняється від порошкової, проте в цьому випадку продукт обробляють гарячою парою. Після такого процесу частка корисних компонентів, яка ще була присутня до обробки, випаровується. Виходячи з усього цього, медики рекомендують відмовитися від вживання кавового напою, замінивши його кавою з мелених зерен.

Хіти тижня. Під час бою на Донбасі бійці ООС захопили російські трофеї (відео)

вівторок, 23 липень 2019, 13:00

Бій тривав близько 40 хвилин. "Було бойове зіткнення, вже на дуже близькій дистанції. Бій тривав до 40 хвилин. Далі спостерігали", – розповідає морський піхотинець з позивним "Сварог". Спостерігали на всіх без винятку позиціях навколо Водяного втричі у...

Вже зовсім скоро і триватиме 27 років: Розшифровано пророцтво Нострадамуса про Третю світову

субота, 20 липень 2019, 23:51

Згідно з його передбаченням, військові дії розгоряться на Близькому Сході. Відомий французький астролог і віщун Нострадамус передбачив Третю світову війну, яка може початися в 2019 році. Такий висновок зробили фахівці, які працювали над розгадкою катре...