Пийте зернову: Лікарі розповіли про небезпеку розчинної кави

В процесі виробництва гранульованого та порошкового напою використовують зерна не дуже високої якості, а потім ще й додають ароматизатори.
Розчинна кава гірше, ніж натуральна. Фото: соцмережі.

Розчинна кава не настільки безпечна, як може здатися тим, хто любить вранці випити чашечку цього напою. Медики попереджають про небезпеку цього продукту, в складі якого міститься велика кількість добавок і ароматизаторів, передають Патріоти України.

Зауважимо, що мова йде не про зернову каву, а виключно про порошковий або гранульований напій, який досить популярний серед споживачів. Зазначимо, що в процесі виробництва гранульованого та порошкового напою використовують зерна не дуже високої якості. Після подрібнення каву розбавляють порошком із зерен ячменю і кореня цикорію, що допомагає здешевити вартість продукту. Потім використовують ароматизатори і підсилювачі смаку, щоб розчинна кава мала аромат натурального напою.
А гранульована кава особливо не відрізняється від порошкової, проте в цьому випадку продукт обробляють гарячою парою. Після такого процесу частка корисних компонентів, яка ще була присутня до обробки, випаровується. Виходячи з усього цього, медики рекомендують відмовитися від вживання кавового напою, замінивши його кавою з мелених зерен.

Лід в травні пливе центром міста: Аномальна погода на Західній Україні вразила мережу (фото, відео)

субота, 25 травень 2019, 0:30

Град вкрив землю товстим шаром і здається, ніби це сніг. У Збаражі (Тернопільська область) у п'ятницю, 24 травня, пройшла злива із сильним градом, через що деякі вулиці міста виявилися затопленими, передають Патріоти України.

"Ми не можемо дихати кишківником": Супрун роз’яснила, чи корисно пити кисневі коктейлі

п’ятниця, 24 травень 2019, 22:44

Кисень не переміщається кров’ю у вигляді вільної молекули – це токсичний для нас газ, і його переносять або гемоглобін, або залізовмісні ферменти. Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун розповіла, чи корисно пити кисневі коктейлі. ...