"Работа у него была нервная": У мережі повідомили про смерть гранатометника терористів "ЛНР" на порозі лікарні (фото)

За даними "Миротворця", громадянин України, житель Луганська брав участь у війні проти України з самого початку бойових дій на Донбасі.

Бойовик "Яла". Фото:Twitter

Смерть не дала луганському терористові, якому стало погано, потрапити на прийом до лікаря, забравши його в свої пенати на порозі медичної установи. Про смерть терориста з посиланням на інформацію, оприлюднену його знайомими і подільниками в соцмережі, повідомив в Тwitter користувач з ніком Necro Mancer, передають Патріоти України.

За його словами, бойовик Віталій Вербицький на прізвисько "Яла" помер 10 січня в окупованій Новосвітлівці. Як повідомили в соцмережі пособники "Яли", вранці 10 січня йому стало погано, і він відправився на прийом до лікаря. Але на прийом не потрапив, оскільки помер на порозі Новосвітлівської лікарні.

"Робота у нього була нервова", - пояснили причини смерті товариші по службі "Яли".

За даними "Миротворця", громадянин України, житель Луганська Вербицький Віталій Володимирович, 1981 року народження, брав участь у війні проти України з самого початку бойових дій на Донбасі.

Проживав в Луганську за адресою: квартал Зарічний 4, квартира 42. Документально зафіксовано, що в російські окупаційні війська Вербицький прийнятий в грудні 2014 року.

Воював проти сил АТО в званні рядового на посаді гранатометника 2-го взводу 2-ї роти 4-ї окремої мотострілкової бригади 2 армійського корпусу російських окупаційних військ на Донбасі.

Лайно зі всій Європи: Дунай тоне у фекаліях, Україна закриває пляжі

понеділок, 23 липень 2018, 19:59

Кількість кишкових паличок - більше 5000 в дм куб, що перевищує нормативні вимоги до складу і властивостей води водних об'єктів. Фахівці не рекомендують купатися в річці Дунай і озері Ялпуг, оскільки показники фекального забруднення води в даних водой...

Росія занадто слабка, щоб влазити у велику війну, тому використовує гібридні методи впливу - The Atlantic

понеділок, 23 липень 2018, 18:59

Росія багато втратила після розпаду СРСР і навряд чи колись набере подібні позиції, проте президент Путін прекрасно це розуміє і намагається зіграти на тому, в чому РФ поки що сильна. Президент Росії розуміє, що його країна дуже слабка в економічному і...