"Речь идет о живых организмах": У Лаврова перейнялися станом домашніх тварин отруєного у Британії Скрипаля

Речниця МЗС РФ обурена, чому британська сторона таку інформацію приховала.

Речниця МЗС РФ Марія Захарова. Ілюстрація:proua.com.ua

МЗС Росії поставив перед Лондоном питання про долю домашніх тварин родини отруєного в британському Солсбері екс-полковника ГРУ Сергія Скрипаля. По це пише Inforesist, передають Патріоти України.

Як повідомила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, у них є достовірна інформація про те, що в будинку батька і дочок Скрипаль були домашні тварини.

"Де тварини, який їх стан, чому британська сторона, яка так активно зливала в ЗМІ відомості про розслідування на неназвані джерела, цей факт приховала", - сказала Захарова.

За її словами, "мова йде про живі організми, і якщо в будинку дійсно було застосовано хімічну отруйну речовину, ці живі організми теж повинні були постраждати".

Львівські депутати закликали правоохоронців припинити кримінальне переслідування волонтерів

субота, 24 вересень 2022, 22:16

Зокрема, представники Львівщини просять українську владу пришвидшити прийняття законодавчих актів про розмежування волонтерської та гуманітарної допомоги, задля недопущення переслідування волонтерів за очевидної недосконалості кримінального законодавства.

Часткова мобілізація в РФ не змінить хід війни: ЗСУ мають технологічну і логістичну перевагу

субота, 24 вересень 2022, 21:55

З іншого боку оголошення часткової мобілізації є цілком логічним кроком з боку російського диктатора — фактичне визнання того, що цілі його "спеціальної військової операції" зазнали нищівної воєнної та політичної поразки.