"Родная г*вень": У Сімферополі вийшли з ладу каналізаційно-очисні споруди

​Споруди тривалий час не ремонтувалися, основна частина стоків міста, не очищаючись скидається в русло річки Салгир.​

Ілюстрація:http://blogs.korrespondent.net

Через аварійний знос каналізаційно-очисних споруд стічні води Сімферополя практично не очищаються. Про це заявив так званий "голова" Криму Сергій Аксьонов, передають Патріоти України з посиланням на Styler.

"Тут ніхто і ніколи не робив аналіз, знос за всіма характеристиками показує більше 100%. Тобто фактично в Сімферополі очисні каналізаційні споруди не працюють", – зізнався глава окупантів.

Найбільші по продуктивності каналізаційно-очисні споруди Криму розташовані саме у Сімферополі. Їхня проектна потужність досягає 170 тис кубометрів на добу. Споруди тривалий час не ремонтувалися, знаходяться в аварійному стані, основна частина стоків, не очищаючись скидається в русло річки Салгир.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...