"Росія є викликом для всього світу": Генерал США розповів про можливий сценарій війни з РФ

Також у США, окрім Росії, у ролі основного опонента розглядають і Китай.

Пол Сельва. Фото:defenseone.com

Заступник Об’єднаного комітету начальників штабів США Пол Сельва на зустрічі з військовими журналістами розповів про те, як в Пентагоні розробляють сценарій можливого конфлікту з Росією або Китаєм. Про це пише РБК, передають Патріоти України.

За словами Сельви, нещодавно ухвалена Стратегія національної оборони США розглядає Китай і Росію як основних опонентів. При цьому він вказав, що США не можуть собі дозволити одночасний конфлікт з обома країнами, оскільки для цього не вистачить ресурсів.

“У разі конфлікту з Китаєм бій відбудеться на морі та в повітрі. Це не означає, що в ньому не братимуть участь сухопутні сили і морська піхота, але їх роль буде допоміжною”, – сказав Сельва.

“У випадку з Росією бій відбуватиметься на землі і в повітрі. Але без військово-морських сил тут не обійтися, адже в Росію і Європу перекинути великі сили можна тільки по воді Північної Атлантики”, – цитує Сельву видання.

"Без бою на морі під час цього переходу не обійтися, але в основному все буде відбуватися на землі", – пояснив Сельва.

При цьому американський генерал закликав не думати про те, що з Росією в першу чергу повинні справлятися країни Європи. "Росія є викликом для всього світу", – підкреслив Сельва.

Дмитро Снєгирьов: Як закінчити війну на Донбасі?

п’ятниця, 4 грудень 2020, 14:54

Україні потрібно наполягати на перемовинах з самою Російською Федерацією, а не з квазіоб'єднаннями типу "ЛНР" і "ДНР". На думку Дмитра Снєгирьова Україні потрібно наполягати на історичній перспективі звільнення окупованих територій за прикладом Німеччини

Про призначення Арестовича позаштатним радником, або Де я знайду порядних людей, які погодилися б займатися подібними справами

п’ятниця, 4 грудень 2020, 9:32

У дивні часи живемо. Боротися з фейками буде людина, яка останні роки, власне, їх і поширювала в інформаційному просторі. Днями керівник Офісу Президента Андрій Єрмак призначив речника української делегації у Тристоронній контактній групі Олексія Арест...