"Росія є викликом для всього світу": Генерал США розповів про можливий сценарій війни з РФ

Також у США, окрім Росії, у ролі основного опонента розглядають і Китай.

Пол Сельва. Фото:defenseone.com

Заступник Об’єднаного комітету начальників штабів США Пол Сельва на зустрічі з військовими журналістами розповів про те, як в Пентагоні розробляють сценарій можливого конфлікту з Росією або Китаєм. Про це пише РБК, передають Патріоти України.

За словами Сельви, нещодавно ухвалена Стратегія національної оборони США розглядає Китай і Росію як основних опонентів. При цьому він вказав, що США не можуть собі дозволити одночасний конфлікт з обома країнами, оскільки для цього не вистачить ресурсів.

“У разі конфлікту з Китаєм бій відбудеться на морі та в повітрі. Це не означає, що в ньому не братимуть участь сухопутні сили і морська піхота, але їх роль буде допоміжною”, – сказав Сельва.

“У випадку з Росією бій відбуватиметься на землі і в повітрі. Але без військово-морських сил тут не обійтися, адже в Росію і Європу перекинути великі сили можна тільки по воді Північної Атлантики”, – цитує Сельву видання.

"Без бою на морі під час цього переходу не обійтися, але в основному все буде відбуватися на землі", – пояснив Сельва.

При цьому американський генерал закликав не думати про те, що з Росією в першу чергу повинні справлятися країни Європи. "Росія є викликом для всього світу", – підкреслив Сельва.

Організаторам стрілянини у Броварах були потрібні глядачі і максимальний розголос навколо цієї події

вівторок, 2 червень 2020, 11:57

У оперативників є такий прийом – відволікання уваги на негідний об'єкт. Робиться це для того, щоб той фокус уваги, який наразі зосереджено в українській громадськості на злочинах співробітників НПУ, які були викриті останнім часом, а саме: події в Кагарли

Хто і навіщо маніпулює даними про кількість вугілля, вивезеного з тимчасово окупованого Донбасу?

четвер, 28 травень 2020, 14:11

Наведені факти свідчать про невідповідність та відверту дезінформацію щодо ситуації в ОРДЛО, яка подається військово-політичному керівництву України. Без достовірних даних плани з реінтеграції тимчасово окупованих територій розробити неможливо. А це небез