Рослини "подумали", що вже весна: У Чернівцях розквітли маргаритки (фото)

Вчені однак заявили, що дане явище не можна вважати ознакою раннього приходу весни.

У Чернівцях розквітли маргаритки. Фото: Молодий буковинець.

У Чернівцях на клумбі на Центральній площі розквітли білі маргаритки. Науковці пояснюють це теплою зимою, передають Патріоти України із посиланням на Молодий буковинець.

Зазвичай, вони зацвітають у квітні. "Маргаритки або стократки - це багаторічні рослини роду айстрових. Вони зацвітають, як тільки сходить сніг. Ці квіти можуть легко витримувати холодні періоди. Якщо немає заморозків і сильних холодів, то маргаритки можуть цвісти безперервно, починаючи з осені", - розповіла старший науковий співробітник Ботанічного саду Чернівецького національного університету Марія Виклюк.

Разом з тим, дане явище не можна вважати ознакою раннього приходу весни. "Просто цьогорічна зима виявилася дуже теплою, тому ці квіти рано зацвіли. Хоча першими у дикій природі зазвичай зацвітають першоцвіти – проліски, крокуси. Та ці квіти теж почали тепер садити на клумбах", - додала науковець.

Удар по Криму? ДАЛІ БУДЕ! Від ДЖАНКОЯ ДО КЕРЧІ треба евакуюватися.

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:37

Про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. Про звільнення Криму на Херсонщини, та про оперативну обстановку на фронті станом на вечір 11 серпня 2022 року. 00:00 - що сталося на аеродромі Саки біля селища Новофедорівка 9 се...

Зрив обміну військовополонених і російські ІПСО: Нові подробиці звільнення омбудсменки Денісової

п’ятниця, 12 серпень 2022, 2:12

Розхитування теми бранців - елемент інформаційно-психологічної спецоперації Кремля. Обстріл росіянами колонії в Оленівці, де утримували полонених "азовців", – невипадковість. Так само, як і "злив" у мережу відео з кастрацією та вбивством українського в...