"С трудом добирались до футбола в эти еб*ня": Російський блогер Адагамов брудно облаяв Україну та її столицю

Росіянин, який втік з Москви до Праги, давно відомий своєю ворожістю до нашої держави.

Рустем Адагамов. Фото: Общая Газета

Один з найвідоміших російських блогерів Рустем Адагамов обурив користувачів соціальних мереж неадекватною зневагою до України через проведення фіналу Ліги чемпіонів в Києві. У своєму Twitter Адагамов презирливо прокоментував фінал, який відбувся в столиці України і брудно назвав Київ "еб*нями", зазначають Патріоти України.

Втікши з Москви до Праги, Адагамов давно відомий своєю ворожістю до України, проте кілька його останніх записів в соцмережі викликали крайнє обурення українців. Адагамов незадоволений тим, що фінал Ліги Чемпіонів був наданий Україні і Києву, презирливо відгукуючись про країну.

"Чому не можна такі футбольні свята проводити десь в нормальних європейських країнах, щоб не знущатися над уболівальниками, які змушені добиратися до стадіону мало не пішки? Дивний вибір місця для фіналу Ліги", - написав російський блогер.

Більш того, Адагамов поспівчував людям, які заради фіналу були змушені їхати до Києва, назвавши українську столицю "еб*нями".

Користувачі соціальних мереж обурені зневажливим тоном і образами на адресу України та її столиці.

Знову мирні люди - розмінна монета: Спецслужби "ЛНР" та "ДНР" затримують цивільних осіб, аби використати їх для обміну з Україною…

п’ятниця, 18 вересень 2020, 13:26

За інформацією ГІ "Права справа", минулого тижня в окупованому Луганську відбулася нарада в "міністерстві держбезпеки ЛНР" за участю російських кураторів, під час якої обговорювалося питання штучного поповнення т.зв. "обмінного фонду".

Українські дипломати мають використати ситуацію довкола селища Шуми для посилення позицій у переговорах по Донбасу

вівторок, 15 вересень 2020, 22:17

Також зазначу, що місцеві вибори в ОРДЛО мають відбуватися за нормами Копенгагенської конвенції, що передбачає ключову роль спостерігачів ОБСЄ. З огляду на цей факт, Україна на тлі нинішнього скандалу, має підвищувати суб’єктність ОБСЄ і наполягати на том