"С трудом добирались до футбола в эти еб*ня": Російський блогер Адагамов брудно облаяв Україну та її столицю

Росіянин, який втік з Москви до Праги, давно відомий своєю ворожістю до нашої держави.

Рустем Адагамов. Фото: Общая Газета

Один з найвідоміших російських блогерів Рустем Адагамов обурив користувачів соціальних мереж неадекватною зневагою до України через проведення фіналу Ліги чемпіонів в Києві. У своєму Twitter Адагамов презирливо прокоментував фінал, який відбувся в столиці України і брудно назвав Київ "еб*нями", зазначають Патріоти України.

Втікши з Москви до Праги, Адагамов давно відомий своєю ворожістю до України, проте кілька його останніх записів в соцмережі викликали крайнє обурення українців. Адагамов незадоволений тим, що фінал Ліги Чемпіонів був наданий Україні і Києву, презирливо відгукуючись про країну.

"Чому не можна такі футбольні свята проводити десь в нормальних європейських країнах, щоб не знущатися над уболівальниками, які змушені добиратися до стадіону мало не пішки? Дивний вибір місця для фіналу Ліги", - написав російський блогер.

Більш того, Адагамов поспівчував людям, які заради фіналу були змушені їхати до Києва, назвавши українську столицю "еб*нями".

Користувачі соціальних мереж обурені зневажливим тоном і образами на адресу України та її столиці.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...