Сарана відправиться в армію: Вчені США створили особливий вид "бойових комах"

Американські дослідники навчили комах шукати вибухівку, за що і отримали нагороду в $750 000.

Біблійна комаха сарана – одна з небесних кар. Фото: cryptozoo.ruВчені з Університету Вашингтона в Сент-Луїсі, штат Міссурі модифікували комах виду сарани, оснастивши їх спеціальними антенами, що повідомляють про виявлення вибухівки. Тепер новий підвид сарани буде служити в американській армії, а дослідники отримали нагороду в розмірі $750 000, інформують Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Завдяки своїй антени, модифікована сарана може виявити хімічні зміни в районах з можливими небезпеками (наприклад, наземні міни) і попередити оточуючих, перебуваючи далеко від загрози. Вчені скористалися природними особливостями сарани, чий нюх надзвичайно розвинене.

«Вони можуть відчути новий запах, який з'являється в навколишньому середовищі, протягом кількох сотень мілісекунд», – говорить про комах один з дослідників, інженер-биомедик Баранидхаран Раман.

Операція по модифікації сарани, як стверджують вчені, вкрай проста. Комахи відновлюються на наступний день і ведуть себе як ні в чому не бувало. В даний момент вчені працюють над тим, щоб впливати на напрямок польоту комах: для цього на крила сарани наносять спеціальну шовкову татуювання, яка перетворює лазерне випромінювання в тепло і змушує комах летіти в заданому напрямку. Фінальні дослідження займуть ще два роки, після чого модифікована сарана надійде на озброєння американської армії.

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...