Сарана відправиться в армію: Вчені США створили особливий вид "бойових комах"

Американські дослідники навчили комах шукати вибухівку, за що і отримали нагороду в $750 000.

Біблійна комаха сарана – одна з небесних кар. Фото: cryptozoo.ruВчені з Університету Вашингтона в Сент-Луїсі, штат Міссурі модифікували комах виду сарани, оснастивши їх спеціальними антенами, що повідомляють про виявлення вибухівки. Тепер новий підвид сарани буде служити в американській армії, а дослідники отримали нагороду в розмірі $750 000, інформують Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Завдяки своїй антени, модифікована сарана може виявити хімічні зміни в районах з можливими небезпеками (наприклад, наземні міни) і попередити оточуючих, перебуваючи далеко від загрози. Вчені скористалися природними особливостями сарани, чий нюх надзвичайно розвинене.

«Вони можуть відчути новий запах, який з'являється в навколишньому середовищі, протягом кількох сотень мілісекунд», – говорить про комах один з дослідників, інженер-биомедик Баранидхаран Раман.

Операція по модифікації сарани, як стверджують вчені, вкрай проста. Комахи відновлюються на наступний день і ведуть себе як ні в чому не бувало. В даний момент вчені працюють над тим, щоб впливати на напрямок польоту комах: для цього на крила сарани наносять спеціальну шовкову татуювання, яка перетворює лазерне випромінювання в тепло і змушує комах летіти в заданому напрямку. Фінальні дослідження займуть ще два роки, після чого модифікована сарана надійде на озброєння американської армії.

Нова Оленівка: Росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа", російські спецслужби готують чергову провокацію з численними жертвами. На цей день у тимчасово окупованому Маріуполі заплановане проведення так зв...

В обхід санкцій: Росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Попри введені західні санкції, росії до недавнього часу вдавалося залучати західні комплектуючі для виробництва крилатих ракет, безпілотного комплексу “Орлан-10” та інших видів зброї. За різними оцінками, з 2014 року російський ВПК зміг залучити західн...