Сарана відправиться в армію: Вчені США створили особливий вид "бойових комах"

Американські дослідники навчили комах шукати вибухівку, за що і отримали нагороду в $750 000.

Біблійна комаха сарана – одна з небесних кар. Фото: cryptozoo.ruВчені з Університету Вашингтона в Сент-Луїсі, штат Міссурі модифікували комах виду сарани, оснастивши їх спеціальними антенами, що повідомляють про виявлення вибухівки. Тепер новий підвид сарани буде служити в американській армії, а дослідники отримали нагороду в розмірі $750 000, інформують Патріоти України з посиланням на сайт Нескучные новости.

Завдяки своїй антени, модифікована сарана може виявити хімічні зміни в районах з можливими небезпеками (наприклад, наземні міни) і попередити оточуючих, перебуваючи далеко від загрози. Вчені скористалися природними особливостями сарани, чий нюх надзвичайно розвинене.

«Вони можуть відчути новий запах, який з'являється в навколишньому середовищі, протягом кількох сотень мілісекунд», – говорить про комах один з дослідників, інженер-биомедик Баранидхаран Раман.

Операція по модифікації сарани, як стверджують вчені, вкрай проста. Комахи відновлюються на наступний день і ведуть себе як ні в чому не бувало. В даний момент вчені працюють над тим, щоб впливати на напрямок польоту комах: для цього на крила сарани наносять спеціальну шовкову татуювання, яка перетворює лазерне випромінювання в тепло і змушує комах летіти в заданому напрямку. Фінальні дослідження займуть ще два роки, після чого модифікована сарана надійде на озброєння американської армії.

Хіти тижня. Шок! Крадуть не соромлячись! - Хто в долі?

середа, 4 грудень 2019, 3:00

Розведення військ, Золоте, станиця Луганська Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Дивіться в інтерв'ю: . 0:40 Розведення військ, Золоте, станиця Луганська . 3:15 Хто заробляє на мості в станиці Луганській. Комарницький. 6:00 Новообраний губе...

"Аналіз ситуації дозволяє казати про те, що вся інформація, озвучена Матюхою і ГУР, - повна нісенітниця", - Снєгирьов

понеділок, 2 грудень 2019, 23:02

Якщо аналізувати те, що нам подає ГУР, ту інформацію, яку начебто передав Матюха, то вона навпаки, на мою думку, шкодить Україні. І я пояснюю чому. Власне, інформація, що процеси на окупованих територіях контролюються Комуністичною партією РФ є шкідливою