"Сделать Америки здорово снова": Відомий американський актор потролив Трампа російською мовою (фото)

Алек Болдвін прогулявся по вулицях Нью-Йорка в кепці, на якій красувалося гасло президентської кампанії Трампа російською.

Алек Болдвін. Фото: Korrespondent.net.

Відомий американський актор Алек Болдвін влучно потролив Дональда Трампа в соцмережі, передають Патріоти України.

Актор прогулявся по вулицях Нью-Йорка в кепці, на якій красувалося гасло президентської кампанії Трампа російською. Головне гасло, з яким республіканець пройшов всю виборчу кампанію Make America great again ("Зробимо Америку знову великою") переклали на російську мову – "Сделать Америки здорово снова". Таким чином Болдуін відреагував на оприлюднену доповідь нацрозвідки про втручання Росії у вибори президента США. Спецслужби США стверджують, що Росія впливала на вибори з метою обрання Дональда Трампа. Російське керівництво всі звинувачення відкидає, а Трамп називає їх сміхотворними.

"Призов з 18 років: Показовою у цій ситуації є відсутність єдиної командної стратегії реформування української армії", - Снєгирьов

понеділок, 20 січень 2020, 20:25

Якщо ми торкнулися теми командної стратегії реформування ЗСУ, то варто нагадати, що під час передвиборчої кампанії члени команди Зе обіцяли скасувати обов’язковий призов строковиків і офіцерів запасу, сформувавши контрактну армію на добровільній основі.

"Кривавий Новий рік": Серія жахливих ДТП сколихнула Україну, багато постраждалих (фото)

середа, 1 січень 2020, 16:57

У новорічні вихідні, 31 грудня 2019-го та 1 січня 2020 року, в багатьох містах України трапилося одразу декілька моторошних ДТП, які забрали життя людей і призвели до великої кількості постраждалих, передають Патріоти України. До того ж у деяких із них...