Секс-символ АТО після "безвізового" походу планує нову подорож (відео)

Валерій Ананьєв хоче пройти пішки навколо планети.

Валерій Ананьєв. Фото: соцмережі.

Відомий український десантник-блогер Валерій Ананьєв збирається відправитися в пішу кругосвітню подорож. Про свої плани ветеран війни на Донбасі розповів в ефірі Обоз.LIVE, передають Патріоти України.

"Навесні я з друзями запускаю бізнес-проект, і як тільки я відчую, що він зможе функціонувати без мене, як тільки я відчую, що нікого не підведу, якщо кудись піду, я хочу піти пішки навколо планети. Я хочу піти в подорож на чотири роки", - розповів фронтовик.

За словами Ананьєва, чотирьох років на подорож йому повинно вистачити. "Якщо я пройшов дві тисячі кілометрів, то це - в десять разів більше. Але справа в тому, що перед тим, як пройти цих дві тисячі, я максимум міг пройти в армії за кілька днів кілометрів 80-100. Тобто, я якраз пройшов в двадцять разів більше, ніж проходив до цього. Це приблизно до 26 тисяч кілометрів. Десь чотири роки йти", - додав він.

Нагадаємо, весь час в АТО Валерій вів відеоблог, намагаючись показати армію як вона є: не перебільшуючи жахи війни і не применшуючи недоліки командування. А його "Заява десантника Валерія Ананьєва" зібрала сотні тисяч переглядів, як і відео з передової: про взяття Слов'янська, результати боїв, обстріли, армійське життя.

Хіти тижня. "Не хахлы винаватые, а скрепаносцы рукожопые": Стала відома попередня причина аварії Ан-148 під Москвою

вівторок, 20 лютий 2018, 0:15

За словами експерта, капітан міг відмовитися від обробки повітряного судна протильодоутворювальною рідиною через економію коштів для своєї авіакомпанії або ці роботи провели неналежним образом. Літака Ан-148, що розбився сьогодні в Підмосков'ї, перед в...

Хіти тижня. "Його обличчя - це обличчя України": У мережі пригадали прощання з бійцем "Азова", якого ховали у відкритій труні (фото, відео, 16+)

понеділок, 19 лютий 2018, 23:22

Кадирівські найманці поглумилися над трупом, відрізали вуха. У мережі пригадали відео 2015 року, у якому відбувалося прощання з загиблими на Донбасі українськими бійцями. "Щоб пам’ятали! Ніколи не пробачу………!!!!!! На прохання матері, бійця “Азову” хова...