Секс-символ АТО після "безвізового" походу планує нову подорож (відео)

Валерій Ананьєв хоче пройти пішки навколо планети.

Валерій Ананьєв. Фото: соцмережі.

Відомий український десантник-блогер Валерій Ананьєв збирається відправитися в пішу кругосвітню подорож. Про свої плани ветеран війни на Донбасі розповів в ефірі Обоз.LIVE, передають Патріоти України.

"Навесні я з друзями запускаю бізнес-проект, і як тільки я відчую, що він зможе функціонувати без мене, як тільки я відчую, що нікого не підведу, якщо кудись піду, я хочу піти пішки навколо планети. Я хочу піти в подорож на чотири роки", - розповів фронтовик.

За словами Ананьєва, чотирьох років на подорож йому повинно вистачити. "Якщо я пройшов дві тисячі кілометрів, то це - в десять разів більше. Але справа в тому, що перед тим, як пройти цих дві тисячі, я максимум міг пройти в армії за кілька днів кілометрів 80-100. Тобто, я якраз пройшов в двадцять разів більше, ніж проходив до цього. Це приблизно до 26 тисяч кілометрів. Десь чотири роки йти", - додав він.

Нагадаємо, весь час в АТО Валерій вів відеоблог, намагаючись показати армію як вона є: не перебільшуючи жахи війни і не применшуючи недоліки командування. А його "Заява десантника Валерія Ананьєва" зібрала сотні тисяч переглядів, як і відео з передової: про взяття Слов'янська, результати боїв, обстріли, армійське життя.

Хіти тижня. Екологічна катастрофа: Наслідки посухи в Криму показали з космосу (фото)

неділя, 22 липень 2018, 4:00

Дії РФ свідчать про те, що держава-окупант не зацікавлена в розвитку півострова з його природним потенціалом. Її безвідповідальність призводить до невідворотної шкоди навколишньому середовищу і збитків для місцевого населення. Окупований Крим за два ро...

Хіти тижня. "Скоро рухнет": РосЗМІ розповіли про серйозні проблеми з Кримським мостом

субота, 21 липень 2018, 21:30

Відкриття Кримського мосту стало одним з найбільш символічних подій в сучасній історії Росії. Об'єкт був побудований в короткі терміни: замість грудня перші машини промчали по ньому вже в середині травня, прямо перед початком туристичного сезону. «Сейч...