"Шахтёры откопали новое оружие": З'явився черговий доказ участі РФ у війні на Донбасі (фото)

Комплекс, який побачили у путінських "гібридів", був представлений Науково-дослідним інженерним інститутом у Санкт-Петербурзі на Міжнародному військово-морському салоні у 2017-му році.
Росіяни продовжують робити вигляд, нібито "їх там немає". Фото: соцмережі.

В інтернеті оприлюднили новий доказ участі Російської Федерації в бойових діях на Донбасі. Відповідний знімок розміщено на сторінці Necro Mancer у Twitter, передають Патріоти України.

"Громадянська" війна в Україні - це коли "шахтарі" з "Сомалі" знаходять у шахтах касети від переносного комплекту мінування", - йдеться у підписі до фото. Як зазначено на сайті bastion-karpenko.ru, цей комплекс був представлений Науково-дослідним інженерним інститутом у Санкт-Петербурзі на Міжнародному військово-морському салоні (МВМС-2017).

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.