Ще одна дитина стала жертвою менінгіту на Прикарпатті

Батьки дітей, які разом ходили у дитячий садок з померлим хлопчиком, налякані смертельним інцидентом.

Ілюстрація:Zaxid.net

У Коломиї, що на Івано-Франківщині, від менінгіту помер хлопчик, який ходив у ясельну групу місцевого дитячого садка. Про це повідомляє місцеве видання Галка.інфо, зазначають Патріоти України.

"У четвер дитина була здорова, в п'ятницю забрали в лікарню, у реанімацію. Лікарі робили все, що могли, але дитина померла", – розповіла вихователька групи Вікторія Замулінська-Жуковська.

Батьки дітей, які разом ходили у дитячий садок, налякані смертельним інцидентом. Головний лікар Коломийської дитячої лікарні Олег Токарчук запевняє, що причин турбуватись немає, адже дітей зі схожими симптомами нема ні в Коломийській дитячій лікарні, ні в обласних установах.

Окрім того, відповідні служби проведуть обстеження ймовірно контактних осіб. Та у соцмережах повідомляють, що у реанімації, ймовірно, перебуває ще одна дитина з ознаками захворювання на менінгіт.

"Між батьками починається паніка щодо померлої дитини з ДНЗ 18. Кажуть, що ще одна дитина перебуває в реанімації," – пише користувач соцмереж Алла Анніяк у спільноті "Моя Коломия" на Facebook.

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...

Хіти тижня. На Херсонщині під час руху військової колони пролунав потужний вибух (фото)

п’ятниця, 13 вересень 2019, 3:00

Вибухи знищили повністю вміст причепа, проте військові і цивільні не стали жертвами НП.​. Як з'ясувалося, в колоні техніки один з вантажних причепів з паливно-мастильними матеріалами і конструктивними елементами захисної динамічної броні загорівся, піс...