Ще одна дитина стала жертвою менінгіту на Прикарпатті

Батьки дітей, які разом ходили у дитячий садок з померлим хлопчиком, налякані смертельним інцидентом.

Ілюстрація:Zaxid.net

У Коломиї, що на Івано-Франківщині, від менінгіту помер хлопчик, який ходив у ясельну групу місцевого дитячого садка. Про це повідомляє місцеве видання Галка.інфо, зазначають Патріоти України.

"У четвер дитина була здорова, в п'ятницю забрали в лікарню, у реанімацію. Лікарі робили все, що могли, але дитина померла", – розповіла вихователька групи Вікторія Замулінська-Жуковська.

Батьки дітей, які разом ходили у дитячий садок, налякані смертельним інцидентом. Головний лікар Коломийської дитячої лікарні Олег Токарчук запевняє, що причин турбуватись немає, адже дітей зі схожими симптомами нема ні в Коломийській дитячій лікарні, ні в обласних установах.

Окрім того, відповідні служби проведуть обстеження ймовірно контактних осіб. Та у соцмережах повідомляють, що у реанімації, ймовірно, перебуває ще одна дитина з ознаками захворювання на менінгіт.

"Між батьками починається паніка щодо померлої дитини з ДНЗ 18. Кажуть, що ще одна дитина перебуває в реанімації," – пише користувач соцмереж Алла Анніяк у спільноті "Моя Коломия" на Facebook.

Не те мав на увазі Або Від кого захищає Донбас сепаратист Струк

вівторок, 18 червень 2019, 21:45

Виявляється, що під час виступу на мітингу 9 травня 2014 року, коли Струк говорив про негайне знищення тих, чия нога ступить на землю Донбасу, він мав на увазі не вояків ЗСУ, а... гітлерівських загарбників. Кандидат по 113-му округу від партії "Опозиці...

Нападають на людей: Під Харковом з'явилися небезпечні для людей гібридні вовки

вівторок, 18 червень 2019, 12:45

Вперше нетипову тварину побачили на Харківщині у 2006 році. У Харківській області прижилися нові тварини. Про це повідомляють зоологи, передають Патріоти України із посиланням на видання "Город Х". . За даними зоологів, серед нових тварин - руда чапля,...