Ще один в'язень Мордору: У Москві затримали українця

Зараз чоловік перебуває в СІЗО "Лефортово". До нього приїхала дружина. Затриманий не визнає своєї провини.

Ілюстрація:Обозреватель

У Москві на вокзалі затриманий провідник з Рівного Сергій Бугайчук за сумнівним звинуваченням у продажу зброї. Про це розповів російський адвокат Марк Фейгін, за словами якого, провіднику інкримінують перевезення зброї через кордон з метою продажу, передають Патріоти України.

"Його затримали не на гарячому, справа ґрунтується тільки на свідченнях двох громадян Росії, незрозумілих, якихось чудиків", - розповів він. Свідки стверджують, що Бугайчук нібито продав їм пістолет Glock 19 і стволи до пістолетів "Макарова".

Фейгін зазначив, що провідник був затриманий 11 липня, а наступного дня суд заарештував його на два місяці. Зараз українець перебуває в СІЗО "Лефортово". До нього приїхала дружина. Провідник не визнає своєї провини.

Джерело: Громадське.ua

Нова фаза війни: як змінюватиметься театр бойових дій узимку

четвер, 1 грудень 2022, 13:35

Якщо спочатку Кремль ставив за мету знищення української державності, то зараз у Москві говорять про необхідність поступок чи компромісів з боку офіційного Києва. Тим самим визнаючи українську державність. Останніми днями все частіше звучать заяви про ...

Росія офіційно збирає армію зеків: це все частина плану

середа, 30 листопад 2022, 21:32

Наскільки ефективне вагнерівське вербування? І чи легко керувати на полі бою зеками? І чи не обернеться рішення дозволити Пригожину зібрати приватну армію поразкою режиму путіна. Кухар Путіна Пригожин отримав карт-бланш на збір армії із ув'язнених. ПВК...