Ще один в'язень Мордору: У Москві затримали українця

Зараз чоловік перебуває в СІЗО "Лефортово". До нього приїхала дружина. Затриманий не визнає своєї провини.

Ілюстрація:Обозреватель

У Москві на вокзалі затриманий провідник з Рівного Сергій Бугайчук за сумнівним звинуваченням у продажу зброї. Про це розповів російський адвокат Марк Фейгін, за словами якого, провіднику інкримінують перевезення зброї через кордон з метою продажу, передають Патріоти України.

"Його затримали не на гарячому, справа ґрунтується тільки на свідченнях двох громадян Росії, незрозумілих, якихось чудиків", - розповів він. Свідки стверджують, що Бугайчук нібито продав їм пістолет Glock 19 і стволи до пістолетів "Макарова".

Фейгін зазначив, що провідник був затриманий 11 липня, а наступного дня суд заарештував його на два місяці. Зараз українець перебуває в СІЗО "Лефортово". До нього приїхала дружина. Провідник не визнає своєї провини.

Джерело: Громадське.ua

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...

"Вагнергейт" і провалені спецоперації розвідки України - чи був російський "кріт"

середа, 5 січень 2022, 11:35

Ми як українці мусимо пишатися вітчизняними спецслужбами. Розуміти, що ми маємо за спиною надійний тил, і що жодна операція російських чи інших іноземних спецслужб неможлива на території України. Бо маємо професіоналів, що дійсно відповідають високим стан