"Почти 2 года она взахлеб рассказывала о замечательной жизни в "ДНР", а сейчас она ревела взахлеб": Блогер про реалії окупації Горлівки

Половина жителів Горлівки сподівається на порятунок свого міста, своїх осель і своїх життів, але сподівання їх пов'язані зовсім не з "русским миром".

У окупованій Горлівці. Фото: Главком.

У Горлівці Донецької області, місцеві жителі чекають приходу української влади через моторошні умови життя за терористів "ДНР". Про це розповів блогер Олександр Верум у своєму блозі на "Обозревателе", передають Патріоти України.

"Вчора приїхала моя знайома з Горлівки. Майже 2 роки вона захлинаючись розповідала про чудове життя там, про зміни, про розквіт, а зараз вона ревіла!" - пише він. За словами Верума, ані в Горлівці, ані в сусідньому Єнакієвому немає жодної робочої шахти (всього працювало 10). "Стірол", машинобудівний завод ім. Кірова, Смолопереробний завод, Новогорлівський машзавод номер 21, три ЦЗФ також тепер закриті.

"Затоплення всіх шахт призвело до того, що кожен день газові служби перевіряють концентрацію газу в підвалах житлових багатоповерхівок, льохах приватного сектора. Ще трохи і Горлівка або "потоне", або провалиться (а там, на хвилиночку, вироблення з кілометр у глибину), або просто злетить у повітря. Йдемо далі. Кавун - 11 грн/кг, кури - 80 грн/кг, червона смородина 100 грн, м'ясо, свинина - 180 грн", - розповідає блогер.

"А ось водяри там хоч залийся (1 літр, а це найбільш ходовий обсяг, коштує в районі 80-100 грн). Пий-упивайся, аби про Україну не думав. Зарплата у держслужбовців, згідно указу Олександра Захарченка, повинна бути не менше 6300 рос. руб (2800 грн). Але це тільки в Донецьку! У Горлівці - всього від 2 до 3 тис. руб. Половина міста в помаранчевих жилетах (комунальні служби), які навіть сплять з мітлами. Друга половина - таксує", - додав він.

За його словами, ліцензія на відкриття ПП коштує 11 тис. рублів, а закрити його взагалі неможливо. "Показники, бачте, знижувати не можна. Не встиг протягом 3-х днів здати "нульовий" звіт у податкову - 5 тис. рубчиків, сплати штраф. Зате у кожного другого - пістолет... А ось помирати там не можна! Все той самий Захарченко всі кладовища в "ДНР" підім'яв під себе. Ховати тільки під "його" контролем. Не дай Бог, сам захочеш викопати яму. Ну, грошей немає! Дивись і тебе в ній же і підхоронять. Чого-чого, а смертей там вистачає. Навіть перед останньою дорогою обкрадають померлих", - повідомив блогер.

Верум також пише, що половина жителів Горлівки сподівається на порятунок свого міста, своїх осель і своїх життів. "Ось прийдуть "укри", відкачають воду в шахтах, запустять всі заводи... і вважай не було ніякого "ДНР", - підсумував він.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...