Щоб дурні "засвітили" особисті данні: "Козаки ЛНР" виманюють "гарматне м'ясо" через "дармовий" одяг та їжу, - розвідка

За даними розвідки, вербувальники російських "козачих громад" проводять інтенсивну агітацію серед цивільного населення призовного віку і найманців так званого "2-го армійського корпусу" з числа місцевих громадян.

Ілюстрація:Укрінформ

Бажаючим вступити в терористичне "козацтво" обіцяють видати формений одяг та гуманітарну допомогу. Про це з посиланням на інформацію Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України повідомив Інформаційно-аналітичний центр РНБО, передають Патріоти України.

За даними розвідки, російське керівництво ініціювало проведення додаткових заходів щодо запобігання зниженню рівня проросійських настроїв серед населення тимчасово окупованих територій Донбасу.

Головним інструментом в черговій пропагандистській кампанії виступили так звані "козачі громади".

"Зокрема, на тимчасово окупованій частині Луганщини під керівництвом працівників ФСБ РФ, вербувальники російських "козачих громад" проводять інтенсивну агітацію серед цивільного населення призовного віку і найманців так званого "2-го армійського корпусу" з числа місцевих громадян", - повідомили в ГУР .

В обмін на оформлення членства, що передбачає надання розширених особистих даних кандидатів, вербувальники обіцяють видати їм речове майно, спорядження і сприяти в отриманні гуманітарної допомоги", - уточнили розвідники.

Живим би не вийшов: На місці вбивства Захарченка виявили ще один вибуховий пристрій, який мав зреагувати на обличчя терориста

четвер, 20 вересень 2018, 21:26

Виявлений пристрій було виконано на найвищому технічному рівні, з імпортних комплектуючих і з використанням спеціального програмного забезпечення. У так званому "МГБ ДНР" заявили, що виявили в ресторані "Сепар" в центрі Донецька, де був ліквідований ва...

У Супрун неприємності? Суд відновив Амосову на посаді ректора університету імені Богомольця

четвер, 20 вересень 2018, 20:45

МОЗ зобов'язали виплатити професорці Амосовій 1000 грн моральної шкоди.​. Печерський районний суд Києва 20 вересня визнав незаконним і скасував наказ Міністерства охорони здоров'я України про звільнення Катерини Амосової з посади ректора Національного ...