Щоб дурні "засвітили" особисті данні: "Козаки ЛНР" виманюють "гарматне м'ясо" через "дармовий" одяг та їжу, - розвідка

За даними розвідки, вербувальники російських "козачих громад" проводять інтенсивну агітацію серед цивільного населення призовного віку і найманців так званого "2-го армійського корпусу" з числа місцевих громадян.

Ілюстрація:Укрінформ

Бажаючим вступити в терористичне "козацтво" обіцяють видати формений одяг та гуманітарну допомогу. Про це з посиланням на інформацію Головного управління розвідки (ГУР) Міноборони України повідомив Інформаційно-аналітичний центр РНБО, передають Патріоти України.

За даними розвідки, російське керівництво ініціювало проведення додаткових заходів щодо запобігання зниженню рівня проросійських настроїв серед населення тимчасово окупованих територій Донбасу.

Головним інструментом в черговій пропагандистській кампанії виступили так звані "козачі громади".

"Зокрема, на тимчасово окупованій частині Луганщини під керівництвом працівників ФСБ РФ, вербувальники російських "козачих громад" проводять інтенсивну агітацію серед цивільного населення призовного віку і найманців так званого "2-го армійського корпусу" з числа місцевих громадян", - повідомили в ГУР .

В обмін на оформлення членства, що передбачає надання розширених особистих даних кандидатів, вербувальники обіцяють видати їм речове майно, спорядження і сприяти в отриманні гуманітарної допомоги", - уточнили розвідники.

У 2008 році українське суспільство і політики проігнорували попередження про майбутню російську агресію, - Забужко

четвер, 21 червень 2018, 22:10

На думку письменниці, через відсутність спілкування представників інтелектуальної еліти з представниками влади в Україні політика перетворюється на шоу. Письменниця Оксана Забужко вважає, що інтелектуали не впливають на публічну політику в Україні. "...

Ворога, навіть при численній перевазі, можна і потрібно бити: Українські військові пригадали, як взяли бойовиків "ЛНР" у "вогняний" мішок та просунулися вперед

четвер, 21 червень 2018, 21:55

Мова йде про успішну операцію української армії на Луганщині під Жолобком у 2017 році. Село Жолобок Луганської області стало відомим рік тому завдяки успішній операції українських бійців 93-ї окремої механізованої бригади (ОМБр) "Холодний Яр". Про це н...