Щоб не образити українців: Собчак придумала спосіб побувати в Криму

Для цього кандидат у президенти РФ направила звернення в українське посольство у Москві, щоб отримати дозвіл в'їхати на анексований півострів через територію України.

Ксенія Собчак. Фото:flashnord.com

Кандидат в президенти РФ Ксенія Собчак направила офіційне звернення в посольство України в Москві, щоб там санкціонували її поїздку в анексований Крим. Про це вона повідомила в прямому ефірі радіостанції Ехо Москви, передають Патріоти України.

Так вона відповіла на запитання журналіста, чи збирається вона, як кандидат в президенти РФ, поїхати в цей регіон.

"Я направила лист в посольство України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди", - сказала Собчак.

У жовтні 2017 року Собчак заявила, що з точки зору міжнародного права Крим - український, проте відкинула можливість повернення анексованої території Україні.

"Ситуація з Кримом вже сталася, і будь-який політик, який скаже, що просто повернемо це Україні, обманює. Це неможливо, це популізм ... Ось Росія каже: Крим тепер не наш, з Донбасу ми йдемо. Що буде далі? Настане громадянська війна", - заявила вона.

Танки для ЗСУ: дозвіл Німеччини на реекспорт Leopard 2 - потужний політичний сигнал РФ

середа, 1 лютий 2023, 20:43

Варто зауважити, що йдеться не лише про постачання німецьких Leopard 2 або американських M1 Abrams, а й про британських Challenger 2, які вважаються одними із найкращих у своїй модифікації. Рішення США, Німеччини, низки країн Європи про передачу нам та...

Прильоти в Лисичанську та Старобільську на свято гауляйтера Пахніца

понеділок, 23 січень 2023, 11:26

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!