Щоб в Москві знали своє місце: Нардеп Мусій подав законопроект на заміну копійки рублями

Адже саме "рублена" на шматки гривня дала назву валюті Московської держави, і вказує на "меншовартість" такої грошової одиниці перед київською гривнею.

Олег Мусій. Фото google.com

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін у деякі закони України щодо впровадження історично обґрунтованого найменування рубль у якості меншої частини грошової одиниці України гривні". Автором документу є нардеп Олег Мусій. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу партії.

"Из многих исторических источников мы узнаем, что меньшей частью гривны был именно рубль. И именно рубль, а не копейка, был частью гривны. Со времени введения денежной единицы в Украине – гривны – без исторического обоснования ее меньшую часть назвали словом «копейка». А из всех исторических источников следует, что копейка является частью именно рубля, а не гривны. Так что со времен Руси (Украины) на нашей территории денежными единицами были гривна и ее меньшая часть рубль», – заявив Мусій.

Окрім цього, він додав, що прийняття законопроекту "відновить історичну справедливість у використанні назви рубля як меншої частини грошової одиниці України - гривні".

Також депутат підкреслив, що цей документ зможе усунути недоліки, які є в законах "Про Національний банк України", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про пенсійне забезпечення".

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Україна може остаточно вирішити проблему Зміїного

неділя, 26 червень 2022, 15:50

Наразі саме базування росіян на Зміїному є найбільшою проблемою для чорноморських портів Одещини та дозволяє окупантам перекрити вихід у територіальні води Румунії й відповідно гирло Дунаю. 23 травня глава Пентагону Ллойд Остін заявив, що Данія надасть...