Щоб в Москві знали своє місце: Нардеп Мусій подав законопроект на заміну копійки рублями

Адже саме "рублена" на шматки гривня дала назву валюті Московської держави, і вказує на "меншовартість" такої грошової одиниці перед київською гривнею.

Олег Мусій. Фото google.com

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін у деякі закони України щодо впровадження історично обґрунтованого найменування рубль у якості меншої частини грошової одиниці України гривні". Автором документу є нардеп Олег Мусій. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу партії.

"Из многих исторических источников мы узнаем, что меньшей частью гривны был именно рубль. И именно рубль, а не копейка, был частью гривны. Со времени введения денежной единицы в Украине – гривны – без исторического обоснования ее меньшую часть назвали словом «копейка». А из всех исторических источников следует, что копейка является частью именно рубля, а не гривны. Так что со времен Руси (Украины) на нашей территории денежными единицами были гривна и ее меньшая часть рубль», – заявив Мусій.

Окрім цього, він додав, що прийняття законопроекту "відновить історичну справедливість у використанні назви рубля як меншої частини грошової одиниці України - гривні".

Також депутат підкреслив, що цей документ зможе усунути недоліки, які є в законах "Про Національний банк України", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про пенсійне забезпечення".

"Ситуація з коронавірусом на території ОРДЛО: Міфи та загрози для України", - Снєгирьов

п’ятниця, 3 квітень 2020, 22:10

Інформація Головного управління розвідки Міноборони України про те, що в ОРДЛО у 7-й лікарні Луганська від коронавірусу померли 9 осіб, не відповідає дійсності. Ця лікарня не входить у перелік шести інфекційних стаціонарів, які сьогодні розгорнуті на тери

"Санкції проти Росії та коронавірус: Чи можливе завершення війни на Донбасі", - Снєгирьов

четвер, 2 квітень 2020, 21:21

Зі свого боку Кремль навпаки намагається використати пандемію коронавірусу у власних цілях – скасування економічних санкцій. При цьому відмовлятися від анексії Криму та окупації частини Донбасу вона не має наміру. Наразі ситуація на лінії розмежування ...