Щоб в Москві знали своє місце: Нардеп Мусій подав законопроект на заміну копійки рублями

Адже саме "рублена" на шматки гривня дала назву валюті Московської держави, і вказує на "меншовартість" такої грошової одиниці перед київською гривнею.

Олег Мусій. Фото google.com

У Верховній Раді зареєстровано законопроект "Про внесення змін у деякі закони України щодо впровадження історично обґрунтованого найменування рубль у якості меншої частини грошової одиниці України гривні". Автором документу є нардеп Олег Мусій. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу партії.

"Из многих исторических источников мы узнаем, что меньшей частью гривны был именно рубль. И именно рубль, а не копейка, был частью гривны. Со времени введения денежной единицы в Украине – гривны – без исторического обоснования ее меньшую часть назвали словом «копейка». А из всех исторических источников следует, что копейка является частью именно рубля, а не гривны. Так что со времен Руси (Украины) на нашей территории денежными единицами были гривна и ее меньшая часть рубль», – заявив Мусій.

Окрім цього, він додав, що прийняття законопроекту "відновить історичну справедливість у використанні назви рубля як меншої частини грошової одиниці України - гривні".

Також депутат підкреслив, що цей документ зможе усунути недоліки, які є в законах "Про Національний банк України", "Про цінні папери та фондовий ринок", "Про пенсійне забезпечення".

Повернення до СЦКК російських офіцерів загрожує легалізацією "ЛДНР" у рамках Мінського процесу

неділя, 2 серпень 2020, 13:54

З огляду на ситуацію, що складається, переконаний, що українська сторона має наполягати не на поверненні росіян до роботи СЦКК, а на розширенні повноважень СММ ОБСЄ, як міжнародної інституції. Таким чином, на мою думку, західні партнери України будуть при

Спалах короновірусу в ОРДЛО: Україна скасувала обов’язкову самоізоляцію для осіб з окупованих територій

п’ятниця, 31 липень 2020, 18:16

З 1 серпня скасовується обов’язкова самоізоляція для осіб, які прямують в Україну з окупованих територій Донбасу та анексованого Криму. Самоізоляцію для тих, хто в'їжджає з окупованих територій скасовано через зміни, прийняті Кабміном щодо постанови н...