"Шісткам" Азарова "надавали по шиї": У Києві зірвали акцію "антифашистів" проти проспекту Шухевича (фото, відео)

"Шабаш проти проспекту Шухевича вщент розбито", - повідомляють націоналісти.

Мітинг "любителів Ватутіна" швидко розігнали. Фото: соцмережі.

У Києві представники партії "Соціалісти", яку очолює екс-міністр закордонних справ уряду Миколи Азарова Леонід Кожара, вийшли на мітинг проти перейменування проспекту Генерала Ватутіна на честь командира Української повстанської армії Романа Шухевича. Однак мітинг лівих сил був зірваний представниками націоналістичних організацій. Про це повідомляється на сторінці правої організації С14 в Facebook, передають Патріоти України.

"Шабаш проти проспекту Шухевича вщент розбито", - повідомляють націоналісти. Участь в розгоні мітингу брали представники Національного Корпусу та Національних дружин. Як повідомляє прес-служба партії, пікет супроводжувався гаслами "Ватутін - Герой Києва та України" і "Ні" - декомунізації".

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...