Шкіряк розповів, скільком терактам вдалося запобігти поліції від початку війни на Донбасі (відео)

Щодо загальної ситуації в українській столиці, то її радник Авакова вважає спокійною і контрольованою.

Зорян Шкіряк. Фото:http://www.segodnya.ua

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що після того, як російські війська вдерлися на територію України, правоохоронцями успішно попереджено сотні терактів. Про це він розповів в ефірі Еспресо.TV, передають Патріоти України.

“За останні три з половиною роки Служба безпеки України та Національна поліція не допустила понад 300 терористичних актів різного масштабу, в тому числі тих, які планувалися в місцях масового скупчення людей”, – заявив Шкіряк.

Що ж стосується вибуху біля Кабінету Міністрів та спроби підриву пам’ятника воїнам АТО, які мали місце на День Незалежності, 24 серпня, то, на думку радника міністра, в обох випадках мала місце “свідома провокація”.

“Я сподіваюся, що винуватці цих злочинів будуть встановлені і затримані”, – додав він. Що ж до загальної ситуації в українській столиці, то її Шкіряк вважає спокійною і контрольованою.

“Місто Київ є сьогодні однією з найбезпечніших столиць Європи”, – наголосив радник очільника МВС.


Бідолашні пухнастики: Як люди заражають котів стресом

неділя, 17 лютий 2019, 23:47

Коти переймають у своїх господарів їхні психологічні проблеми. Вчені з англійського Університету Ноттінгем Трент опитали понад 3000 власників кішок в Великобританії. В анкеті господарі вказували дані як про своє самопочуття, так і про здоров'я кота або...

У мережі показали рідкісне фото принцеси Діани з синами і безхатченками

неділя, 17 лютий 2019, 21:55

Фотографія спливла в мережі після того, як принц Вільям повернувся на кухню фонду The Passage, який вперше відвідав зі своєю матір'ю і братом 25 років тому. У Мережі оприлюднено рідкісний знімок принцеси Діани з синами Вільямом і Гаррі. Відповідне фото...