"Шпигун" НАТО: У Росії 74-річного вченого звинуватили у "зливанні" Заходу секретів виробництва ракетних комплексів

Звинувачений заявляє, що взагалі не розуміє, про що йде мова.

Віктор Кудрявцев. Фото:UKROPnews

У Росії вченого, працівника Центрального науково-дослідного інституту машинобудування, підозрюють у шпигунстві на користь НАТО. Мовляв, пан Віктор Кудрявцев передавав секрети про російські ракетні комплекси ворожим спецслужбам, зазначають Патріоти України.

Тільки от вченому 74 роки, і він заявляє, що взагалі не розуміє, про що йде мова. Буквально.

ФСБ звинувачує Кудрявцева у державній зраді – той, начебто, передав інформацію про застосування гіперзвукових технологій у бойових ракетних комплексах "Авангард" і "Кинджал" до бельгійського Von Karman Institute for Fluid Dynamics, а під прикриттям цього інституту працюють якраз шпигуни із НАТО.

І апеляційний міський суд Москви підтвердив арешт вченого. У закритому, звісно, режимі засідання.

Віктор Кудрявцев, як він каже, уже понад 20 років як не має доступу до секретних даних і "в новому тисячолітті з секретними даними не працював". Не так просто діставатись секретів у 74 роки, а ще важче – бачити у них потребу. Тож провину вчений не визнає, до того ж, не дає жодних свідчень, оскільки – просто не розуміє, у чому його звинувачують.

Та навряд чи для слідства та суду у Росії відсутність свідчень підозрюваного складатиме перепону для винесення вироку. Звісно, те, що дочка вченого проживає в США, не гратиме ролі. А от свідчень колишнього керівника Кудрявцева – Володимира Лапигіна – буде цілком достатньо. До слова, Лапигіна у 2016 році засудили за держзраду – на сім років суворого режиму. Йому тоді щойно виповнилось 76.

Джерело: Коммерсант

Енергетичний терор: РФ планує нові удари - чи допоможе ППО Patriot на польському кордоні

субота, 26 листопад 2022, 19:30

Зазначу, що обстріли будуть продовжуватися, до того ж з початком опалювального сезону їхня інтенсивність зростає. Росіяни не збираються припиняти ракетні обстріли українських об’єктів критичної інфраструктури. А декілька масованих атак можуть завдати в...

Окупанти намагаються взяти в оперативне оточення ЗСУ в районі Бахмута

п’ятниця, 25 листопад 2022, 12:47

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!