Сімейний тандем: Відомий російський телеведучий та його нащадок потрапили в "чистилище" "Миротворця"

Батько і син Маслякови підтримали анексію Криму та заперечують російську агресію проти України.

Олександр Масляков з сином Олександром. Фото:book-face.ru

Відомі російські телеведучі Олександр Масляков і його син Олександр Масляков-молодший поповнили список злочинців в базі українського центру "Миротворець". Про це йдеться на сайті центру в розділі "Чистилище", передають Патріоти України.

"Масляков Олександр Васильович. Заперечення російської агресії. Учасник легалізації анексії Криму та терористичної організації" ДНР ", - йдеться в повідомленні.

Слід зазначити, що син знаменитого телеведучого Олександр також потрапив в "Чистилище" за заперечення російської агресії.

"Окупанти готуються до активації бойових дій", - Снєгирьов

середа, 18 вересень 2019, 14:15

Примітно, що на тлі загострення військового протистояння очільник МЗС Вадим Пристайко в інтерв'ю німецькому виданню "Die Welt" заявив, що "врешті-решт, частотність бомбардувань значно впала, і кількість загиблих відповідно зменшилася". Російсько-окупац...

Хіти тижня. Смертоносний меч мору та війни: Розшифровано страшні прогнози Нострадамуса про Росію

п’ятниця, 13 вересень 2019, 23:30

Природні катаклізми є попередниками загибелі людей і в різних куточках Росії вже можна помітити перші метеорити. Знаменитий провісник запевняв, що Росію чекає сумний кінець. Про це йдеться в працях Нострадамуса, які недавно розшифрували конспірологи, п...