"Сюрпризи можуть бути. Вірити всьому в Константинополі не варто": Експерти назвали головні загрози для Порошенка в історії з томосом для України

У той же час навіть прихильники автокефалії визнають: томос не вирішить проблеми українського православ'я, розділеного між УПЦ МП, УПЦ КП і Українською автокефальною православною церквою.

Петро Порошенко і Патріарх Варфоломій. Ілюстрація: Дзеркало тижня

Якщо Томосу про автокефалію православної церкви в Україні до 28 липня не буде, Адміністрація президента, яка розкручує цю історію з "прицілом" на виборчу кампанію Петра Порошенка, опиниться в непростій ситуації. Про це заявив політолог Кость Бондаренко, інформують Патріоти України.

"Петро Олексійович не виніс урок з історії з безвізом, коли названі ним терміни не витримувалися. А сюрпризи можуть бути. Вірити всьому в Константинополі, де дотримуються візантійської дипломатичної традиції, не варто. Насправді "так" там часто означає "ні", - зазначив він.

У той же час навіть прихильники автокефалії визнають: томос не вирішить проблеми українського православ'я, розділеного між УПЦ МП, УПЦ КП і Українською автокефальною православною церквою.

"Папір буде, але далі чекає дуже непростий, навіть важкий шлях досягнення єдності", - підкреслила релігієзнавець Людмила Філіпович.

Джерело: Апостроф

Нові деталі справи Порошенка: Україна безкоштовно постачала в ОРДЛО електроенергію і воду?

субота, 22 січень 2022, 14:23

На моє переконання, водо- та- електропостачання на тимчасово окуповані території мали б бути припинені до моменту повного погашення заборгованості за спожиту воду й електроенергію. Або запропонована наступна схема взаєморозрахунків- вугілля в обмін на вод

Анексія Криму: СБУ має розслідувати злочинну бездіяльність колишнього військово-політичного керівництва України

п’ятниця, 7 січень 2022, 21:45

Якби українська влада захистила Крим, не було б війни на сході. Війна на Донбасі - це прямий наслідок бездіяльності офіційного Києва в Криму. Повідомляється, що Слідчі Головного слідчого управління СБУ за процесуального керівництва Офісу Генерального п...