Скандал напередодні "Євробачення": Жахливий ремонт на 25 000 000 "Лівобережної" робила сумнівна фірма екс-регіонала

Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Такий ремонт "Лівобережної" киянам не подобається. Фото: соцмережі.

Ремонт на станції Лівобережна проводила компанія колишнього "регіонала" Олександра Балаховцева "Енергодарбудмеханізація" із Запорізької області. Про це пише Depo.Київ, передають Патріоти України.

У Реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців керівником фірми "Енергодарбудмеханізація" є Олександр Балаховцев - депутат міськради Енергодару від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Киянам не сподобався ремонт одного виходу з метро Лівобережна. Пропонують не платити за нього. У метрополітені запевняють, що навіть у відкритому минулого тижня оновленому вестибюлі ще продовжуватимуться роботи. Доведуть усе до нормального вигляду. Мовляв, вестибюль зі сторони станції міської електрички відкривали одразу після завершення комплексних робіт, а тепер вже будуть "підтягувати" різноманітні недоліки.

Загалом повністю роботи з реконструкції станції метро Лівобережна мають завершити до кінця квітня. Гроші за реконструкцію станції віддадуть лише після виконання усіх робіт і їхньої оцінки. Капремонт Лівобережної коштуватиме 24 млн 736 тис. 520 грн.

У ЗСУ багато поранених: Вечірній звіт штабу ООС

понеділок, 18 лютий 2019, 19:53

Ситуація в районі проведення ООС залишається під контролем українських військових. Патріоти України представляють зведення станом на 18:00 18 лютого 2019 року.

Хіти тижня. Напередодні міжнародної виставки КБ "Луч" нарешті показало, як виглядатиме сухопутна версія "Нептуна"

понеділок, 18 лютий 2019, 18:40

Прем'єру з нетерпінням чекають в Україні та Росії, з деаметрально різними почуттями, звісно. Адже це оптимальний і дуже грізний засіб зупинити російський напад з моря. Як і очікувалось пускова установка ракетного комплексу «Нептун» буде змонтована на ш...