Скандал напередодні "Євробачення": Жахливий ремонт на 25 000 000 "Лівобережної" робила сумнівна фірма екс-регіонала

Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Такий ремонт "Лівобережної" киянам не подобається. Фото: соцмережі.

Ремонт на станції Лівобережна проводила компанія колишнього "регіонала" Олександра Балаховцева "Енергодарбудмеханізація" із Запорізької області. Про це пише Depo.Київ, передають Патріоти України.

У Реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців керівником фірми "Енергодарбудмеханізація" є Олександр Балаховцев - депутат міськради Енергодару від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Киянам не сподобався ремонт одного виходу з метро Лівобережна. Пропонують не платити за нього. У метрополітені запевняють, що навіть у відкритому минулого тижня оновленому вестибюлі ще продовжуватимуться роботи. Доведуть усе до нормального вигляду. Мовляв, вестибюль зі сторони станції міської електрички відкривали одразу після завершення комплексних робіт, а тепер вже будуть "підтягувати" різноманітні недоліки.

Загалом повністю роботи з реконструкції станції метро Лівобережна мають завершити до кінця квітня. Гроші за реконструкцію станції віддадуть лише після виконання усіх робіт і їхньої оцінки. Капремонт Лівобережної коштуватиме 24 млн 736 тис. 520 грн.

Загострення військового протистояння буде не тільки на донецькому напрямку

вівторок, 20 серпень 2019, 19:27

Тільки-но Україна озвучила пропозиції щодо нормандського формату, на окупованих територіях Луганської області відразу розпочалися масштабні батальйонно-тактичні навчання на трьох полігонах. Мовиться про серйозне накопичення сил, водночас за легендою відпр

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...