Скандал напередодні "Євробачення": Жахливий ремонт на 25 000 000 "Лівобережної" робила сумнівна фірма екс-регіонала

Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Такий ремонт "Лівобережної" киянам не подобається. Фото: соцмережі.

Ремонт на станції Лівобережна проводила компанія колишнього "регіонала" Олександра Балаховцева "Енергодарбудмеханізація" із Запорізької області. Про це пише Depo.Київ, передають Патріоти України.

У Реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців керівником фірми "Енергодарбудмеханізація" є Олександр Балаховцев - депутат міськради Енергодару від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Киянам не сподобався ремонт одного виходу з метро Лівобережна. Пропонують не платити за нього. У метрополітені запевняють, що навіть у відкритому минулого тижня оновленому вестибюлі ще продовжуватимуться роботи. Доведуть усе до нормального вигляду. Мовляв, вестибюль зі сторони станції міської електрички відкривали одразу після завершення комплексних робіт, а тепер вже будуть "підтягувати" різноманітні недоліки.

Загалом повністю роботи з реконструкції станції метро Лівобережна мають завершити до кінця квітня. Гроші за реконструкцію станції віддадуть лише після виконання усіх робіт і їхньої оцінки. Капремонт Лівобережної коштуватиме 24 млн 736 тис. 520 грн.

Хіти тижня. Фантастика втілюється в життя: Вчені успішно випробували літак, котрий працює на енергії атмосфери Землі

субота, 15 грудень 2018, 17:00

Вчені створили тягову систему, яка повністю живиться електрикою, не створює шуму і потенційно може досягти такої ж потужності, як і сучасні реактивні двигуни. Перший «твердотілий» літак, у тяговій системі якого немає жодної рухомої деталі, здійснив сві...

Вантаж-200 для Путіна: ЗСУ на Донбасі ліквідували низку російських найманців

субота, 15 грудень 2018, 9:49

За останні дні українські військовослужбовці ліквідували шість бойовиків, в тому числі на позиціях бойовиків від крововиливу помер і Олександр Румянцев ("Румун"). Про це повідомляє офіцер ЗСУ Анатолій Штефан "Штірліц", зазначають Патріоти України. Так,...