Скандал напередодні "Євробачення": Жахливий ремонт на 25 000 000 "Лівобережної" робила сумнівна фірма екс-регіонала

Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Такий ремонт "Лівобережної" киянам не подобається. Фото: соцмережі.

Ремонт на станції Лівобережна проводила компанія колишнього "регіонала" Олександра Балаховцева "Енергодарбудмеханізація" із Запорізької області. Про це пише Depo.Київ, передають Патріоти України.

У Реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців керівником фірми "Енергодарбудмеханізація" є Олександр Балаховцев - депутат міськради Енергодару від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Киянам не сподобався ремонт одного виходу з метро Лівобережна. Пропонують не платити за нього. У метрополітені запевняють, що навіть у відкритому минулого тижня оновленому вестибюлі ще продовжуватимуться роботи. Доведуть усе до нормального вигляду. Мовляв, вестибюль зі сторони станції міської електрички відкривали одразу після завершення комплексних робіт, а тепер вже будуть "підтягувати" різноманітні недоліки.

Загалом повністю роботи з реконструкції станції метро Лівобережна мають завершити до кінця квітня. Гроші за реконструкцію станції віддадуть лише після виконання усіх робіт і їхньої оцінки. Капремонт Лівобережної коштуватиме 24 млн 736 тис. 520 грн.

Хіти тижня. Посилення морської охорони: В Азовське море повернеться один з найпотужніших українських військових кораблів (фото)

вівторок, 23 жовтень 2018, 13:00

Судно повернеться після ремонту та модернізації систем та механізмів двигунів. В Азовське море після ремонту повертається одна з найпотужніших одиниць українських сил в цьому районі, корабель морської охорони ПСКР проекту 205П (шифр Тарантул) BG-32 "До...

Але він "народився у сорочці": Джорджа Сороса намагалися підірвати

вівторок, 23 жовтень 2018, 11:58

Підозрілий пакет в поштовій скриньці біля будинку в Нью-Йорку знайшов працівник вілли. Американського фінансиста і мільярдера Джорджа Сороса планували вбити за допомогою бомби, передають Патріоти України із посиланням на The New York Times. Підозрілий...