Скандал напередодні "Євробачення": Жахливий ремонт на 25 000 000 "Лівобережної" робила сумнівна фірма екс-регіонала

Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Такий ремонт "Лівобережної" киянам не подобається. Фото: соцмережі.

Ремонт на станції Лівобережна проводила компанія колишнього "регіонала" Олександра Балаховцева "Енергодарбудмеханізація" із Запорізької області. Про це пише Depo.Київ, передають Патріоти України.

У Реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців керівником фірми "Енергодарбудмеханізація" є Олександр Балаховцев - депутат міськради Енергодару від Партії регіонів у 2006-2010 роках. Статутний капітал "Енергодарбудмеханізації" складає усього 11 тис. 860 грн. Втім, це не заважає цій фірмі вигравати тендери на 25 млн грн.

Киянам не сподобався ремонт одного виходу з метро Лівобережна. Пропонують не платити за нього. У метрополітені запевняють, що навіть у відкритому минулого тижня оновленому вестибюлі ще продовжуватимуться роботи. Доведуть усе до нормального вигляду. Мовляв, вестибюль зі сторони станції міської електрички відкривали одразу після завершення комплексних робіт, а тепер вже будуть "підтягувати" різноманітні недоліки.

Загалом повністю роботи з реконструкції станції метро Лівобережна мають завершити до кінця квітня. Гроші за реконструкцію станції віддадуть лише після виконання усіх робіт і їхньої оцінки. Капремонт Лівобережної коштуватиме 24 млн 736 тис. 520 грн.

"Бронежилети, що поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь під час намокання, але проблема не вирішується", - директор компанії "Балістика"

вівторок, 23 квітень 2019, 21:45

Фактично, за словами Олександра Довгого, "робота Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль". Усі бронежилети, які поставлялися і поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь у разі на...

Слідом за Нотр-Дамом Францію сколихнула пожежа у Версалі (відео)

вівторок, 23 квітень 2019, 20:20

Поліція оточила район по всьому периметру. Перехожих закликають уникати небезпечної зони. У вівторок, 23 квітня, в Версалі сталася сильна пожежа, передають Патріоти України. . Міський комісаріат поліції повідомив, що над Rue du Parc піднімається висок...