Скандал у Києві: Спецназ НАБУ б'є прокурорів (відео)

Працівники ГПУ виявили за собою стеження з боку співробітника НАБУ, у якого побачили аркуш паперу з даними одного з прокурорів.

Бійка у Києві. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явився відеозапис з нападом спецназу Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) на працівників генеральної прокуратури України (ГПУ). Відео опублікувало видання "Дорожній контроль" на YouTube, передають Патріоти України.

Голова організації "Дорожній контроль" Ростислав Шапошников повідомив, що працівники ГПУ виявили за собою стеження з боку співробітника НАБУ, у якого виявили аркуш паперу з даними одного з прокурорів.

Шапошников додав, що на місце інциденту приїхали люди, що представилися спецназом НАБУ, та вчинили напад на співробітників ГПУ, відбивши в них людину, яку останні затримали через підозру у стеженні. Слова Шапошникова прокоментував адвокат Микола Неділько на своїй сторінці в Facebook.

Водночас в коментарі до відео Дорожнього контролю один з передплатників висловив сумнів: "Знову цей Додік (Шапошников, - ред.) робить висновки з власних домислів. ГПУ могла розслідувати справи, але не вести стеження своїми співробітниками. Яке право вони мали затримувати працівника НАБУ? Він при виконанні і, ймовірно, пише їх. У прокуратурі повно упирів, хто був в системі той точно знає як вони ставляться до іншим людям".

Україна може реанімувати Мінський процес з допомогою гуманітарного напрямку

понеділок, 29 листопад 2021, 17:49

Росія категорично відмовляється від будь-яких, навіть косметичних змін Мінських угод. Президент Росії Володимир Путін пояснював, що зміна одного пункту може потягнути за собою зміну і інших. У зв'язку з цим він виключив можливість зміни Мінських угод.

Збиття українського "Боїнгу" над Тегераном: в Ірані почалися судові слухання

вівторок, 23 листопад 2021, 17:18

Президент України Володимир Зеленськийзаявив, що «всі винні в цій катастрофі обов’язково будуть притягнуті до відповідальності. У сучасному світі немає шансу, що такий злочин залишиться без належної реакції. Строку давності у таких злочинів теж немає.