"Сказали, що і так помруть": Бійцям АТО на передову привезли неякісні ліки, - волонтер (фото)

Терміни придатності медикаментів закінчилися рік, а то й два роки тому.

Бійцям привезли на передову прострочені ліки. Фото: соцмережі.

Бійцям АТО, котрі воюють на передових позиціях, передали медикаменти, терміни придатності яких закінчилися. Новину передають Патріоти України.

“Терміни придатності медикаментів закінчилися рік, а то й два роки тому. З циклу “На тобi, Боже, что менi не гоже”, – написала волонтер Лілі Сова на своїй сторінці у "Фейсбуці". За її словами один з чоловіків, який привіз ліки заявив, що термін придатності неважливий, оскільки бійці “і так помруть”.

Хіти тижня. Дайте скрепам корвалолу: На Кремль-ТБ істерика через слова Порошенка про вторинність "руского міра" (відео)

вівторок, 24 квітень 2018, 23:57

На російському телебаченні обурилися через слова президента України Петра Порошенка про те, що Росія отримала православ'я тільки завдяки Києву, а Москву необачно заснували його князі. Крім того, пропагандисти дуже бурхливо відреагували на ініціативу гл...

Зроблено в ОРДЛО: Яку небезпеку несе зброя, яку терористи виготовляють на окупованому Донбасі - розслідування (фото, відео)

вівторок, 24 квітень 2018, 20:42

Чи справді сепаратистам вдалося створити озброєння, спроможне конкурувати з всесвітньо відомими брендами? В угрупованні "ДНР" хваляться новими досягненнями власного воєнпрому. Презентує розробки особисто ватажок бойовиків Олександр Захарченко. На загал...