"Війна не закінчується, і це біда!": Волонтер повідомила про прибуття у Київ борту з важкопораненими бійцями з Донбасу (відео)

Жінка наголосила, що для поранених потрібна донорська кров.

Фото:Facebook

У Київський військовий клінічний госпіталь прибув новий борт з Донбасу з важкопораненими українськими бійцями. Про це в Facebook повідомляє волонтер Наталія Юсупова, передають Патріоти України.

Волонтер зазначила, що за минулі два тижні серед військових багато поранених. "У Києві знову борт з пораненими воїнами! Люди, зробіть репост, будь ласка, є воїни у важкому стані. Я також прошу допомагати ЗМІ, це дуже важливо! За минулі два тижні багато поранених і є загиблі. Війна не закінчується, і це біда!", - написала Юсупова.

"Поки політики витрачають мільйони на рекламу своєї передвиборної компанії, наші воїни продовжують віддавати свої життя на передовій. Дуже важливо, здати кров! На території Госпіталю є центр крові, понеділок-четвер з 9-12, з паспортом! Адреса, Київ, Госпітальна 18, метро Печерськ." - повідомила волонтер.

​Згадуючи провідного соціолога України: "Найстрашніша влада - це влада тупа. Навіть не корумпована", - Бекешкіна​

неділя, 29 березень 2020, 12:08

Напередодні минуло 9 днів з часу смерті відомого українського вченого, котра вірою та правдою служила своїй країні та своєму народу. "Доки ми живі, нічого не вирішено остаточно. Це мій девіз", - казала вона. 2013-го, здавалося б, нічого негативного в с...

Тренд часу: В Китаї запустили випуск автомобілів з захистом від коронавірусу

неділя, 29 березень 2020, 11:58

Китайська компанія Geely випустила нові кросовери із захистом від коронавірусу. Першим інноваційну технологію отримав новий Geely Icon. Автомобіль має кліматичну установку IAPS з фільтрами, що захищають від бактерій і вірусів. В Китаї під час пандемії ...