"Війна не закінчується, і це біда!": Волонтер повідомила про прибуття у Київ борту з важкопораненими бійцями з Донбасу (відео)

Жінка наголосила, що для поранених потрібна донорська кров.

Фото:Facebook

У Київський військовий клінічний госпіталь прибув новий борт з Донбасу з важкопораненими українськими бійцями. Про це в Facebook повідомляє волонтер Наталія Юсупова, передають Патріоти України.

Волонтер зазначила, що за минулі два тижні серед військових багато поранених. "У Києві знову борт з пораненими воїнами! Люди, зробіть репост, будь ласка, є воїни у важкому стані. Я також прошу допомагати ЗМІ, це дуже важливо! За минулі два тижні багато поранених і є загиблі. Війна не закінчується, і це біда!", - написала Юсупова.

"Поки політики витрачають мільйони на рекламу своєї передвиборної компанії, наші воїни продовжують віддавати свої життя на передовій. Дуже важливо, здати кров! На території Госпіталю є центр крові, понеділок-четвер з 9-12, з паспортом! Адреса, Київ, Госпітальна 18, метро Печерськ." - повідомила волонтер.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...