"Скажи мені хто твій друг, і я скажу хто ти": Ксенія Собчак у Бутані похвалилася дружбою з дружиною скандального соратника Яценюка

Російська "демократка" Ксенія Собчак вирішила ще раз подражнити українців

Собчак та Мартиненко виявилися подругами

Епотажна дамочка схотіла знов подратувати і українців, похвалившись дружбою з жінкою екс-нардепа від "Народного фронту" Анною Мартиненко, повідомляють Патріоти України.

"Можна заборонити соцмережі, але не можна заборонити дружбу! Пригадую нашу поїздку з теплом в холодному Пітері! Українсько-російське паломництво до монастиря Тигрине Гніздо в Бутані. 3200 м над рівнем моря і багатогодинне сходження", - написала Собчак та виклала кілька фото зі своєю українською подружкою.

Цікаво, як давно Аня живе у Москві, що вже встигла завести там таких видатних друзів
Собчак похвалилася російсько-українською дружбою в Бутані

Про те, що дружина Миколи Мартиненка часто буває або навіть живе у Москві, стало відомо ще восени минулого року, коли вона засвітилася на модному показу разом із тією ж Собчак.

І цей рік Ганна Мартиненко теж зустрічала у компанії Ксюші та її московських подружок.

Джерело

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...