Скоро візьмуться за пенсіонерів?: У терористичних військах закінчилися молоді "вояки"

Російське командування почало залучати до "служби" військовозобов'язаних осіб старше 55 років.

Молоді бойовики вже закінчуються? Фото: pavlonews.info.

У зв'язку з нездатністю мобілізувати в рамках зборів військовослужбовців запасу необхідну кількість особового складу, російське командування почало залучати військовозобов'язаних осіб старше 55 років. Про це повідомляє Головне управління розвідки в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що збори проходять з військовослужбовцями запасу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ під керівництвом представників Центру територіальних військ. Крім того, командування ЗС РФ з метою запобігання повторенню виявлених зловживань з кадровими призначеннями та нагородженнями російських військовослужбовців в даних з'єднаннях і частинах зобов'язало командувачів корпусів терміново передати особисті справи підлеглого офіцерського складу в штаб Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ПО (Ростов-на-Дону ) ЗС РФ.

"Надалі військовослужбовці ЗС РФ, які проходять військову службу на тимчасово окупованій території України, будуть призначатися на посади та представлятися до нагородження тільки за поданням Центру територіальних військ", - йдеться в повідомленні.

РОСІЯНАМ ЧАС звикати до сигналу повітряної тривоги

неділя, 4 грудень 2022, 19:28

Д. Снєгирьов, ЗСУ, росія, повітряна тривога,окупанти, обстріли. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Деокупація КРИМУ вже ПОЧАЛАСЯ. З Армянська

неділя, 4 грудень 2022, 10:58

Д. Снєгирьов, деокупація, Крим, Армянськ, ППО, ракетна зброя,НАТО,РФ, поточна ситуація на фронті. Про оперативну обстановку на фронті та актуальні виклики. 01:09 - загроза блекауту: чи варто евакуюватись із столиці . 03:33 - фірми країн Заходу допомага...