Скоро візьмуться за пенсіонерів?: У терористичних військах закінчилися молоді "вояки"

Російське командування почало залучати до "служби" військовозобов'язаних осіб старше 55 років.

Молоді бойовики вже закінчуються? Фото: pavlonews.info.

У зв'язку з нездатністю мобілізувати в рамках зборів військовослужбовців запасу необхідну кількість особового складу, російське командування почало залучати військовозобов'язаних осіб старше 55 років. Про це повідомляє Головне управління розвідки в Facebook, передають Патріоти України.

Зазначається, що збори проходять з військовослужбовцями запасу з'єднань і частин 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ під керівництвом представників Центру територіальних військ. Крім того, командування ЗС РФ з метою запобігання повторенню виявлених зловживань з кадровими призначеннями та нагородженнями російських військовослужбовців в даних з'єднаннях і частинах зобов'язало командувачів корпусів терміново передати особисті справи підлеглого офіцерського складу в штаб Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ПО (Ростов-на-Дону ) ЗС РФ.

"Надалі військовослужбовці ЗС РФ, які проходять військову службу на тимчасово окупованій території України, будуть призначатися на посади та представлятися до нагородження тільки за поданням Центру територіальних військ", - йдеться в повідомленні.

Ядерна риторика Кремля - політичний блеф: Захід єдиний у підтримці України

неділя, 19 лютий 2023, 15:48

Знакова заява з огляду на те, що ще недавно НАТО і політичне керівництво країн ЄС застерігали українську сторону щодо можливої реалізації планів звільнення Криму військовим шляхом. Зараз – оцінки протилежні. Нам, схоже, дають "зелене світло" щодо Криму.

Розгром рашистів під Вугледаром. Лукашенко обламав Лаврова. РФ кине 170 000 мобіків

четвер, 16 лютий 2023, 23:17

Росія готує масштабний наступ в Україні чи він вже розпочався? Хто задіяний у штурмі позицій ЗСУ на Донецькому та Луганському напрямах? Білорусь контактує із представниками НАТО та категорично відмовляється виконувати вимоги Кремля? . 00:15 Країни Захо...