Скреп нагородили посмертно: Стало відомо про нові втрати росіян у Сирії

Тіла загиблих були з боєм евакуйовані з місця падіння машини і доставлені в розташування російської військової частини вранці 9 липня.

Збитий російський вертоліт у Сирії. Фото: соцмережі.

У сирійській провінції Хомс на схід від Пальміри під час виконання бойового завдання був збитий російський бойовий вертоліт Мі-35, екіпаж якого загинув. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на "Лента.ru".

На борту збитого гвинтокрила перебували: пілот - полковник Ряфагать Хабібуллін, командир 55-го окремого полку армійської авіації, що базується на аеродромі Кореновськ у Краснодарському краї - і льотчик-оператор лейтенант Долгін.

За даними джерел, тіла загиблих були з боєм евакуйовані з місця падіння машини і доставлені в розташування російської військової частини вранці 9 липня. У Росії загиблих льотчиків вже представили до державних нагород посмертно.

Нагадаємо, до цього з початку операції в Сирії Росія втратила два гвинтокрила. У ніч на 12 квітня російський Мі-28Н зі складу російської авіа групи розбився в районі сирійського Хомса. Обидва льотчики загинули.

"Буквально за тиждень вартість будівництва підстанції "Кремінська" на Луганщині із 2 млрд грн зменшилася до 1,3 млрд грн", - Снєгирьов

субота, 17 серпень 2019, 20:18

13 серпня 2019 року на пресконференції в Києві операційний директор "Укренерго" Володимир Кудрицький заявив про те, що НЕК "Укренерго" завершить будівництво підстанції (ПС) 500/220 кВ "Кремінська" (Кремінна, Луганської обл.) до кінця травня 2020 року. ...

"Звільнення Безсмертного з мінської переговорної групи - це поступка країні-агресору", - Снєгирьов

п’ятниця, 16 серпень 2019, 12:10

Варто зазначити, що останнім часом подається викривлена ситуація щодо подій на Сході України, вже лунають заяви про впровадження цензури. Приховування інформації про ситуацію в зоні бойових дій, свідчить про використання політичним керівництвом тактики ма