Скрепам дали по "зубах": Росіяни хочуть дивитись "Євробачення-2017"

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни.

Росіяни збираються дивитися Євробаченні в мережі. Ілюстрація: EuroINvision.

Компанія Левада-Центр провела опитування серед громадян 137 населених пунктів Російської Федерації і запитала у них, як вони ставляться до Юлії Самойлової в якості представниці їхньої країни, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни. Також 59 % російських громадян позитивно ставляться до обраної конкурсантки від РФ співачки Юлії Самойлової.

Нагадаємо, раніше представник українського уряду В’ячеслав Кириленко заявив, що РФ ізолювала себе від світової спільноти, яка бере участь у Євробаченні. Але Кириленко не вважає, що відмова російського телеканалу позбавить росіян можливості дивитися конкурс.

Віце-прем’єр впевнено заявив, що охочі долучитися до конкурсу зможуть дивитися його через супутникове телебачення або ж в Інтернеті. Напередодні В’ячеслав Кириленко наголошував, що українська сторона, на правах країни, яка приймає цьогорічне Євробачення, готова гарантувати всі умови для РФ, якщо Москва обере нового конкурсанта, який не порушував українське законодавство.

Неймовірне видовище: Затягнутий туманом Київ зняли з дрона (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:53

На відео можна побачити вкриті туманом Андріївську церкву, Батьківщину-Мати і київські мости. Затягнутий туманом Київ зняли з висоти пташиного польоту. Відповідне відео опублікували в Facebook на сторінці "Life View. Життя як подорож", передають Патріо...

Біля берегів Нової Зеландії дайвери виявили велетенську живу істоту (відео)

вівторок, 13 листопад 2018, 23:43

Довжина «черв'яка» становила 8 метрів. Організм нагадував порожнє і желеобразне утворення. За 50 км від Нової Зеландії біля Білого острова дайвери Стів Хетеуей і Ендрю Баттл виявили в океані дивне створіння, схоже на гігантського черв'яка. Про це повід...