Скрепам дали по "зубах": Росіяни хочуть дивитись "Євробачення-2017"

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни.

Росіяни збираються дивитися Євробаченні в мережі. Ілюстрація: EuroINvision.

Компанія Левада-Центр провела опитування серед громадян 137 населених пунктів Російської Федерації і запитала у них, як вони ставляться до Юлії Самойлової в якості представниці їхньої країни, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни. Також 59 % російських громадян позитивно ставляться до обраної конкурсантки від РФ співачки Юлії Самойлової.

Нагадаємо, раніше представник українського уряду В’ячеслав Кириленко заявив, що РФ ізолювала себе від світової спільноти, яка бере участь у Євробаченні. Але Кириленко не вважає, що відмова російського телеканалу позбавить росіян можливості дивитися конкурс.

Віце-прем’єр впевнено заявив, що охочі долучитися до конкурсу зможуть дивитися його через супутникове телебачення або ж в Інтернеті. Напередодні В’ячеслав Кириленко наголошував, що українська сторона, на правах країни, яка приймає цьогорічне Євробачення, готова гарантувати всі умови для РФ, якщо Москва обере нового конкурсанта, який не порушував українське законодавство.

Вперше в історії: В ООН розкрили шокуючу інформацію про населення Землі

субота, 20 квітень 2019, 23:43

В більшості країн люди живуть дедалі довше і мають все менше дітей. Вперше в історії людства на Землі живуть більше літніх людей, ніж дітей. Про це повідомляє телеканал ВВС, посилаючись на дані ООН, передають Патріоти України. Так, зараз на планеті жив...

"37,0": У Супрун розповіли, якою має бути нормальна температура тіла людини

субота, 20 квітень 2019, 20:59

Оральна температура, яка є найбільш зручним типом вимірювання температури, становить +37,0 градусів за Цельсієм. Нормальна температура основного тіла здорової дорослої людини в стані спокою становить 36,5-37,0 градусів за Цельсієм, проте температура вн...