Скрепам дали по "зубах": Росіяни хочуть дивитись "Євробачення-2017"

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни.

Росіяни збираються дивитися Євробаченні в мережі. Ілюстрація: EuroINvision.

Компанія Левада-Центр провела опитування серед громадян 137 населених пунктів Російської Федерації і запитала у них, як вони ставляться до Юлії Самойлової в якості представниці їхньої країни, передають Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

Позицію Першого каналу Росії про відмову транслювати цьогорічне Євробачення на території Російської Федерації не підтримав 41 % громадян країни. Також 59 % російських громадян позитивно ставляться до обраної конкурсантки від РФ співачки Юлії Самойлової.

Нагадаємо, раніше представник українського уряду В’ячеслав Кириленко заявив, що РФ ізолювала себе від світової спільноти, яка бере участь у Євробаченні. Але Кириленко не вважає, що відмова російського телеканалу позбавить росіян можливості дивитися конкурс.

Віце-прем’єр впевнено заявив, що охочі долучитися до конкурсу зможуть дивитися його через супутникове телебачення або ж в Інтернеті. Напередодні В’ячеслав Кириленко наголошував, що українська сторона, на правах країни, яка приймає цьогорічне Євробачення, готова гарантувати всі умови для РФ, якщо Москва обере нового конкурсанта, який не порушував українське законодавство.

Хіти тижня. Жаби верхи на пітоні: Австралійський фермер зняв кумедне відео

неділя, 20 січень 2019, 16:00

Тисячі очеретяних жаб змушені були рятуватися через підняття рівня води в місцевій річці. За словами фермера, вночі в місцевій річці сильно піднявся рівень води і затопив нори очеретяних жаб, через що вони змушені були шукати більш сухе місце на височи...

Хіти тижня. Як Всевишній винищив прадавню скверну: Археологи з'ясували, яким чином були знищені біблійні Содом та Гоморра

неділя, 20 січень 2019, 15:30

​Дослідження локацій, де колись вірогідно стояли квітучі осередки гріховності, описані у Старому Завіті, вказують на те, що обидва міста були знищені через надзвичайно потужний вибух. Стародавнє місто Талл ель-Хаммам існувало 3700 років тому, але потім...