Скрепне виховування підлеглих: Російські командири садять "на яму" та морять голодом своїх найманців

Звинувачених кидають у спеціально вириті котловани, з яких неможливо самостійно вибратись, харчування та воду їм можуть не давати декілька діб.

За провини найманців кидають у ями. Ілюстрація: Еспресо.TV.

У лавах російсько-окупаційних військ на окупованих територіях Донбасу зросла кількість випадків застосування командним складом покарань по відношенню до підлеглих і цивільних. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"У з'єднаннях і частинах 1, 2-го АК ЗС Росії зросла кількість випадків застосування командним складом надмірних покарань підлеглих та цивільних осіб, затриманих у районах розташування підрозділів, зокрема: військовослужбовців за незначні порушення військової дисципліни відправляють "на яму" (звинувачених кидають у спеціально вириті котловани, з яких неможливо самостійно вибратись, харчування та воду їм можуть не давати декілька діб)", - розповіли в розвідці.

Вирішальну роль у деокупації Криму відіграє партизанський рух

вівторок, 16 серпень 2022, 23:01

Стосовно можливості активізації партизанського руху, враховуючи неоднорідність етнічного складу анексованого півострову, українській стороні, на мою думку, варто працювати саме в цьому напрямку. Сьогодні Президент Володимир Зеленський підписав указ про...

Рф змушена перенести "референдуми" в ОРДЛО: британська розвідка підтверджує дані місцевих сил спротиву.

вівторок, 16 серпень 2022, 22:52

Це не перший випадок, коли інсайди західних розвідок щодо ситуації на сході України фактично мають українське походження або підтверджують дані українських джерел. У міноборони Великобританії з посиланням на дані розвідки повідомили, що росія перебуває...