"Скрепні воїни": Командування з РФ запідозрило терористів "Л/ДНР" в крадіжці озброєння

Також командування 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ вимагає від командирів передових підрозділів щодобових звітів про стан напруженості обстановки в районах відповідальності.

Російські бойовики на Донбасі. Фото: best-news.com.ua.

У зв'язку постійним розкраданням майна російське командування заборонило командувачем 1 і 2 армійських корпусів ВС РФ на Донбасі списувати окремі зразки озброєння і боєприпасів. Про це в Facebook повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

"Для запобігання подальшому розкраданню озброєння, боєприпасів і матеріальних засобів, виявленого в результаті роботи комісії Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО ЗС РФ в з'єднаннях і частинах 1, 2 АК, командуванням ЗС РФ прийнято рішення про позбавлення командувачів корпусів права на списання окремих зразків озброєння, боєприпасів і майна шляхом передачі цієї функції Центру територіальних військ", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, в ГУР зазначають, що командування 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ЗС РФ вимагає від командирів передових підрозділів щодобових звітів про стан напруженості обстановки в районах відповідальності.

Російські командири примушують підлеглих здійснювати провокаційні обстріли позицій сил АТО, в т.ч. із застосуванням 82 і 120-мм мінометів і стрілецької зброї, для провокування вогню. Таким чином, забезпечується надання командуванню з РФ необхідної звітності, яка використовується для дискредитації сил АТО.

Настав другий етап каскадного звільнення півдня

четвер, 2 лютий 2023, 22:17

Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!

Незаконне поводження зі зброєю: проти Арестовича можуть відкрити справу через заволодіння гранатометом

четвер, 2 лютий 2023, 22:14

Зауважу, санкція статті 263 ККУ стосовно носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу передбачає позба